SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inflamed with rage! - december

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sry za 2 posty pod rząd, ale zrzut się już nie zmieścił:



No i zaliczyłem wypiskowego faila - po raz drugi dałem dzień trzeci.


Zmieniony przez - december w dniu 2012-07-30 20:28:45

Zmieniony przez - december w dniu 2012-07-30 20:29:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
No to fajne miałeś dziś cardio W czasie piłki spala się więcej niż pewnie podczas zwykłego biegania, a przy tym jak sam zauważyłeś, ile radochy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie da się ukryć, jest uczucie jakby organizm produkował więcej endorfin niż gdybym pochłonął 10 czekolad pod rząd. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Dietę masz do dupy, a nawet i głębiej. Nic z tego nie będzie.... Twaróg w 4 na 5 posiłków ... Kolego, poczytaj tematy podwieszone w dziale odżywianie, ułóż porządną dietę masową, a nie baw się w jakieś wynalazki, bo jesteś za mały stażem, żeby się bawić w jakieś dziwne diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Ale kolega pisał, że to wyjątkowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Nie mniej jednak cały dzień na twarogu ? Nie.. Ja rozumiem, że są wyjątki, ale ... :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1389 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36311
Coś mało tych tłuszczy dałeś, to też dzisiaj wyjątkowo czy jeszcze dopracowujesz ten element diety?
Coś czuję, że dzięki twojemu dziennikowi poznam całą dyskografię In Flames

miejsce-na-nowy-dziennik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tłuszcze będę ostrożnie dodawał, bo długo byłem na low facie i jeszcze mam przyzwyczajenie. Poza po prostu dobrze się czuję na takiej ilości+dużo ww. Ale oczywiście podbijać kcal będę ze wszystkich makroskładników, ale to, jak już wspominałem - stopniowo. Regenat: nie, nie bawię się w dziwne diety. Nie widzę też sensu, żeby taką ilość kcal rozbijać na 5-6 posiłków (jeśli do tego pijesz), poza takimi przypadkami jak dzisiejszy. I nie ma co insynuować, że podwieszonych nie przeczytałem. :)

Mikers: nie poznasz, bo ich nowe płyty ssą pupę. :<

Zmieniony przez - december w dniu 2012-07-31 10:46:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Regenatowi nie chodziło o rozbijanie kcal na ilość posiłków. Chodziło o to, że głównym źródłem białka u Ciebie był wczoraj twaróg. Są o wiele lepsze źródla - mięso ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, ale póki jestem bez pracy (jest cień szansy, że coś na sierpień się znajdzie), to staram się jak najmniej nadwerężać kieszeń rodziców, a samemu oszczędzać. Stąd mięcho max 200-300 g dziennie, jeden dzień w tygodniu bez + jeden dzień na podrobach. Postaram się też jakoś ogarnąć kwestię zdrowych tłuszczy, bo wiem, że to jest element do naprawy. Sry, jeśli wyszło na to, że sie spinam. :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sasquatch - trening

Następny temat

mroczny rycerz powstaje..

WHEY premium