SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Imprezowy problem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 819 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8216
wbijam w to co on ma za status na forum może pisac w jego podpisie doradca, spec itd. dla mnie mógłby stac sie autorytetem po tym co pisze w postach a nie co ma napisane w podpisie ... , i wogóle o co ta bulwersacja że mam inne zdanie nic pan spec ?

p.s wilhelm chłopaczki to u szewca klej mieszaja

...mam w dupie czy ktos mnie lubi czy nie lubi , swoje mysle swoje mówie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
a ja dzisiaj zrobilem za***isty trening, pompa byla maxymalna 3 tydz. MP sie zaczyna, wczoraj pilem troche i w niczym mi to nie przeszkodzilo zeby dzisiaj byc rekordy

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 699 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19721
100dniówkę masz raz w życiu, a kreatyne sobie zawsze mozezs kupić, ja miałem studniówke 14.stycznia też żarłem kreatyne, w domu byłem koło 9 rano i mało co pamiętam. Ostatnim razem tyle wypiłem w wakacje. Nie zamartwiaj się spadkami tylko idż się pobawić. U mnie żadnych dużych spadków nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1762
pij pij tylko uwazaj. ja na cyklu pilem 2 razy i inestety 2 razy sie pozygalem. zazwyczaj ine zygam wiec kreatyna mogla byc jednym z czynnikow ale inc to... PIJ tylko uwazaj. Aha jak masz dziewczyne i bedziesz duzo tanczyc to 0.7 oze byc na prawde za malo(doswiadczenie po 2 studniowkach na drugiej 1l nie styknal- zeby ine bylo bawilem sie swietnie caly czas faza ale kontrolowana i wszytko pamietam)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1378
No witam, nie mialem jak zdac relacji po studniowce bo mialem zrabanego kompa i byl w serwisie, ale co do Mitu "bedziesz zygal" albo "Zlapiesz zgona" to bzdura, wypilem ponad albo 0,7 i nie zlapalem zgona wrecz bylem trzezwy i bawilem sie dobrze , i sila mi nie spadla i nic nie poszlo sie robac jak to niektorzy pisali. wiec jak ktos ma cykl i czeka go imprezka to nie ma co sie martwic nic nie ma piernik do wiatraka. narka i pozdro

Wczoraj jest uczniem dzisiaj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
no a jak

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 370 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15558
Willhelm, Eska podzielam Wasze zdanie :D
Ja tam pije raz na jakis czas na cyklu i zyje :D Chociaz staram sie tak planowac zeby nie bylo imprez w miedzyczasie, no ale teraz rok osiemnastek w szkole, wiec to trudne zadanie

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 322
Nie pij! A jak chcesz szczochrac sobie system na studnoiwie to ewentualnie mały joyint moze załatwić sprawe

... jestem więc myślę ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2144
ha zaj**sty temat! Facet to facet musi sie napić. Powiem wam że jak byłem na nagraniach Drogi do gwiazd - wydanie swiąteczne - to była keipa strongmenów.....Wy sie zamartwiacie jakąś jedną imprezką, wypiciem alkoholu, a chłopy co biorą udział w zawodach, muszą NAPRWADĘ ostro ćwiczył i dbać o siłę itp. taaaaaaaaak tankowali wóde że myslałem ze się skończe ze śmiechu haha nie z tego ze pili lecz w zwiazku z tym ze tak sciemniali haha chłopy jak dąby i kryli się z tym...naprawdę bardzo fajny widok haha ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
u mnie jak byli strongmani w miescie to spotkalem ich w jeden z dyskotek, i tez ostro dawali hrhrh no ale dla nich to nic tam jedna impreza... zaladuja wiecej soku i sie wyrowna hehe

Zmieniony przez - Eska w dniu 2005-02-05 14:14:08

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DYLEMAT KREATYNOWY

Następny temat

Kiedy brać Carbo

WHEY premium