SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile razy w tygodniu nogi

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 79 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3402
Robię fbw 3 razy w tygodniu i jak bym wykonywał te cwiczenia co napisałem na nogi to bylo by ok czy za duzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
3x w tygodniu chcesz tak trenować nogi? mozesz miec problem z ich regeneracją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 79 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3402
zmniejszyć objętość? 1.PRZYSIAD Z HANTALMI 5x15 2.przysiad bułarski 4x12 3.Żuraw 3x12/lub mcnpn 4 łydki wspiecia 3x25 może być czy za dużo jak na 3 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 79 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3402
Jak nie mam zakwasow po treningu to znaczy ze trening był słaby? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3611
Zakwasy masz do dwóch godzin po treningu, do tego czasu kwas mlekowy zostaje usunięty z mięśni.

Pewnie chodzi Ci o bolesność następnego dnia, czyli DOMS. DOMSy pojawiają się kiedy mięśnie są zaskoczone, np. dodasz nowe ćwiczenie, zrobisz coś pod innym kątem itp. Mięśnie rosną nawet kiedy następnego dnia nie bolą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Masa_Kiełbasa
Jak nie mam zakwasow po treningu to znaczy ze trening był słaby? ;/


nie jest to wyznacznik czy dobrze przetrenowałeś mięsień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 193 Wiek 79 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3402
okej dziękuje! Mogę na początku przygody z siłownią coś zbudować hantlami 5kg? jak np robie biceps staram się robić technicznie i powoli opuszczam i przy 10 powtórzeniu muszę się wysilić,jakie macie zdanie?


Zmieniony przez - Masa_Kiełbasa w dniu 2017-01-31 16:34:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3611
Myślę, że tak, ale kiedyś i tak będziesz musiał zwiększyć obciążenie by dać nowy bodziec. Jeżeli będzie Ci za łatwo to możesz dodać supinację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
% kg na długo Ci nie wystarczy, ale coś się tam da porobić

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na początku oczywiście że coś da jednak jak koledzy wspomnieli, na dlugo to nie wystarczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na rozbudowę mięśni

Następny temat

Spalenie tłuszczu z brzucha

WHEY premium