SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile powtorzen na mase sile itd.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem kto robi jedno, dwa powtórzenia jeśli chce uzyskać siłę. Na siłę najlepiej robić 3-8 powtórzeń(3-6 dla bardziej zaawansowanych przy dużych ciężarach) przynajmniej u nas tak jest na sekcji trójboju. Maxy to my przed zawodami robimy, żeby sprawdzić ile będziemy brać w podejściach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
Zdarza się na drodze periodyzacji zejść do 1/2p.Oczywiście nie są to Twoje realne maksy dla tej strefy.Najczęściej wykonuje się wtedy 5-10 serii na danym ciężarze.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zejść tak, ale nie bazować czy nawet wrzucać jakiś znaczący udział w cyklu treningowych.

natomiast temat widzę, ze ma 9 latek, nie wiem czy był sens go odkopywać; zaraz zobaczę dokładnie kto to

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-01-25 19:31:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[b]Oceńcie mój trening[/b]

Następny temat

jaka przyczyna

WHEY premium