SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile bierzecie symexu do menta?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1018
Siema... No wiec jest taka sprawa
Jestem od kilku dni na letro (aromek osobiscie z apteki) i myslalem ze bedzie lepiej, ale mialem zle przeczucia i zrobilem badania... Nie mylilem sie bo przy 2,5mg ed wynik estro 101,00 pg/ml niestety zanim sprawdzilem wyniki cos mnie naszlo i przyj**alem 100mg menta... No i godzne pozniej zaczela sie ch**nia. Serce i leb nap*****laja, samopoczucie do dupy itp. Zaj**alem 2 tab letro, jednego symexa i czekam kiedy zacznie dzialac i czy uda sie zasnac. Ten ment dobry srodek, ale to co u mnie robi z estrogenem to dramat. Czy tylko ja tak reaguje na ten srodek? Czy tez tak macie?

Jak bralem sam symex to fajnie bylo czuc jego okres poltrwania... Przykladowo zarzucalem tablete o 9:00, za godzine zaczynal dzialac, i okolo 18:00 juz sie zaczynala jazda, serce nap*****la, leb puchnie itp. Skutki estrogenu. Nie mowiac juz o otluszczaniu brzucha. Jak nie przypilnowalem to czasem budzilem sie normalnie z wywalonym na brzuchu sadlem mimo trzymania diety. Walilem symex 3 tab ed i nadal bylo malo

Co robic? Moze arimidex? Bo tez mam pod ręką swiezo z apteki anastrozol bluefish
Chlopaki help!

Czy letro i arimidex mozna brac dlugo? Bo jestem forever on i nie wiem jakie one maja dlugofalowe skutki. Wczesniej zawsze bralem exe i bylo ok a teraz nie wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
przy 100mg menta bedziesz sie zle czul od samego cisnienia i innych sidow, nie tylko estrogenowych , zjedz do 25mg menta chwilowo i poczekaj az letro zacznie dzialac , nie sarzuj ani z mentem ani z inhibitorami. wytrzymasz sidy wysokiego estro poki co. spokojnie dobierz dawki pod badania - spokoj to najlepsza opcja. z drugiej strony jestes pewien z enigdzie sie tam tren nie wkradl u Cb do cyklu, bo jak jest to w wielu labolatoriach na badaniu bedzie ciagle pokazywalo wysokie estro nawet jak bedzie zbite


Zmieniony przez - prosekto w dniu 2020-07-29 20:49:14
1

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Zauważyłem, że moda jest na łykanie symexu na oko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Zauważyłem, że moda jest na łykanie IA na oko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3615 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Odezwał się specjalista co propa od susty nie rozróżnia %)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Jak piszą, że w suscie zapewne jest prop to można to dwu znaczenie zrozumieć.... Ale już było minęło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
Kurcze jak bym miał się tak męczyć to bym odstawił nie każdy wszystko dobrze toleruje
Mi super podeszło combo z base test/deka/i chyba tren miało kiedyś andro i bilem może za dużo zacząłem bo po 50 mg każdego plus szedł normalnie cykl. Po tyg mogłem góry przenosić ale cisnienie pomimu tabsów na nadciśnienie pod 200 podchodziło i więcej no to odstawilem. Przemysl czy warto się tyrac tak bardzo skoro ci to nie lezy. Same ia w tej ilości będą dawały grubo w dupe organizmowi.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
Opcja nr 2 jak reagujesz na bolda? Zbija ci e2 mocno? Bo można by pomyśleć wtedy o boldzie. 750 testa 300 bolda 550 primy i bez żadnego ia e2 miałem ok 30 wynik
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1018
No wlasnie faktycznie zmniejsze dawki tego menta. Przy 100mg fajnie momentalnie idzie masa, ale bynajmniej u mnie sidow nie da sie ogarnac i juz problemy z ruchaniem sie zaczynaja.

Z tym symexem na oko to na mencie nie wiem jak to inaczej zrobic bo sa straszne wahania tego estrogenu, ale jak czulem ze mi wywala estro i lykalem dodatkowego symka to sidy znikaly. Bo inaczej bym musial kilka razy dziennie na badanie isc

Na bolda i dhb reaguje dobrze, tylko bold mi kiedys strasznie zagescil krew i musialem odstawic bo juz zle bylo. No ale to tez jakies przesadzone dawki walilem chyba 1600-1800 ew (d.e.b.i.l )

"Cisnienie pod 200 podchodzilo" - znam temat kiedys na cisnieniomierzu mi sie wyswietlila informacja ze przekroczylo skale i mam natychmiast udac sie do szpitala. wtedy tez tren z antkiem lecial... Prawie wtedy umarlem. Panie Boze k***a kopsnij rozumu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94828 Napisanych postów 364842 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670233
Z tym boldem leciales dawki jak w juesej % lecą. Widizalem rozpiski na 2.5 grama i że zabawa zaczyna się od 2 gram.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile przerwy pomiedzy dekami

Następny temat

Clen pierwszy dzień - czy występują silne skutki uboczne

WHEY premium