SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile żrecie chemii?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 713 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28603
a ja wole zamiast glukozamin, hmb, bcaa kupic lepsze bialko, zebym sie nie meczyl jak co niektorzy z ostrowią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4371
gdybym mnial ograniczenia finansowe to tez bym tak zrobil ale skoro nie mam wiec jade ze wszystkim.

Train, eat, sleep...repeat!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
aktulnie zre domowe obiadki mamusi

w drodze do mnie:
life energgy
multipack 36
sp80
carbo

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
Hm ja wcinam obecnie w sumie od niedawna bo dopiero skonczylem prace

-glutamine w kaps t6 z treca
-bialko MRM
-gainera "Americam Muscle"

i do dzis Apteczne ZMA z czasem jak miesnie sie spowrotem przyzwyczaja i wroce do formy jakie dobre monto.. Pozdro

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1941 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8538
Ja biorę tylko HMB ale niedługo dołącze Gainerka (węglowodany 70% i białko 30%). Mało ale zawsze<hehe>

Tant que luttes, tu es vainqueur!!! Dopóki walczysz, jesteś zwyciezcą!!!!!!!!!!!

www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3101
tam mialo byc i od dzis zaczynam brac apteczne ZMA mam andzieje ze moje bibido wzrosnie ;) Pozdro

sPoNger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 81
- nitroblon II
- mass xxl
- nitroprogen
- aminokwasy
- glutamina
- mutliack (witaminy)
- kreta mono

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1431 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21309
dieta
porcja bialka dziennie (30g)
zma apteczane
od poniedzialku zaczynam jablko
i zyje jakos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Astrahański kawior "carski imperial" od ruska z bazaru, przywozi mi czasem jak mam więcej hajsu.
Poza tym krewetki lubie skropic cytryną i golonke z musztardą.

Wieczorem obowiązkowo whisky z lodem albo czerwone winko. Jak balet i bardziej zakrapiany, to i szluga zjaram albo przyćmie cygaro.

Na kaca zgrzewa browara i jajecznica z 5 jajek i z bekonem.


Morfologia, ciśnienie, cholesterol (obie frakcje), badanie spirometryczne i ekg, wszystko- podręcznikowe. Nawet gdybym chcial to nie znajde u siebie zadnego defektu.

Zycie jego pełnią i zapomnienie o pojęciu stresu, niemożliwe, ale dożąc do tego mozna przedluzyc sobie zycie o grube procenty.

Z takiej diety i tak dostarczam wiecej skladnikow pokarmowych niz wy ze swoich prochów.Bo żre ile chce, co chce i kiedy chce, a zazwyczaj chce mi sie non stop. Zadajcie sobie pytanie czy to wy panujecie nad tymi puszkami, czy one nad wami. Ja juz skonczylem z rygorem i wyszlo mi na dobre, a nadal trzymam sie swietnie. He he

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-08-27 00:51:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3307 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37391
Nademną puszki panują. Dziennie 100g WPC, 100g gainera, 3-4g omegi3, teraz Horse Power 2 porcje dziennie, Hmb i ZMA na noc. Multipack36 4 dziennie. Mam zamiar dorzucic RADOX syntraxa albo jakies inne dobre przeciw utleniacze.

OFF... :(
**EKSPERT** W DZIALE DOPING

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NitroProGen+L-GLUTAMINE

Następny temat

Jaką odżywkę na masę??

WHEY premium