SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I znowu Metrowiec

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Tak - Dymek siedzi w areszcie, gra w pingla, bierki i szachy bo siłownii tam nie ma - schudnie nam chłopak nie do poznania

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 237 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2278
co prawda odpowiedzi na to pytanie nieznam ale jesteś mało doinformowana ponieważ wiedziałem to juz tydzien temu.. a po drugie w tych wiadomosciach na WP mowa byla ze go aresztowali z tąd wynikł cały artykuł

Jeśli czujesz się czasem mały, bezużyteczny i w depresji, pomyśl, że kiedyś byłeś najszybszym i najbardziej farciarskim plemnikiem w swojej grupie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60


prawdopodobnie jestem niedoinformowana gdyż nie mieszkam na Pomorzu gdzie o takich sprawach wiadomo w ciągu 24h .. a szczególnie wsród ludzi, którzy z dyscyplina strong man mają stycznośc na codzień.. zapytałam tylko gdyż w koncu dorwałam jakąś gazete a tam od razu ten artykuł... :( mam nadzieję,że sprawa już jest wyjaśniona... Heh.. jeszcze nie obyło się bez komentarza w nim,ze nie bedzie mógł ćwiczyc bo jest juz "za duży" i będzie mógł sobie w bierki pograć... co za chamstwo!W ogóle .. powód tego całego zajścia jest bynajmniej dla mnie śmieszny........... CHWDP.. jak to się mówi..

pozdrawiam... Niesforna Dziewcznka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Jeszcze nic sie nie wyjasnilo, ale trzeba byc dobrej mysli.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059


Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059


No i wreszcie zdjecie moich nog.

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1548 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15407
chlopie respect ;] bombstic sege F_A_N_T_A_S_T_I_C ;]

chyba nie trzeba mowic ze jest zaj*****e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
respekt sie nalezy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1082 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28663
metrowiec - po pierwsze gratuluję udanych elminacji.

Sylwetka potężna, ale na moją szczególną uwagę zwracają wielkie przedramiona, jak zresztą chyba u każdego strongman'a.

Siłą uścisku chyba zmiażdżyłbyś mi dłoń i w związku z tym mam pytanie: jak i ile razy w tygodniu trenujesz przedramiona ?

Nie wiem czy Wy też zwracacie na to uwagę, ale czasami to własnie wielkie przedramiona robią lepsze wrażenie niż wielkie ramię.

Mariux

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Byk jak juz wczesniej pisalem no i sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JÓZEK zaprasza do oceny

Następny temat

Zobaczcie moją siłke- Mah

WHEY premium