SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zobaczcie moją siłke- Mah

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4134

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12283


Oto moja siłke, sam ją robiłem z tatą, robiliśmy ją około tygodnia po 2 godziny w dzień, bo nie miliśmy spawary, ale konstrukcja była spawana, bo pożyczyliśmy spaware na jeden dzień !! Ocencie ją !!

" siłą i mięśniami niezdziałesz wszystkiego , a siłą woli TAK "

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze że ćwiczysz siłka może być!

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=118261
MOJE KOMIKSY

...:::<===SOA===>:::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12283
Oto drugie zdjecie, a to ja jak podnosze 62 kg !!

" siłą i mięśniami niezdziałesz wszystkiego , a siłą woli TAK "

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12283


Sorki, zapomniałem wrzucić zdjęcia, nie mam abonamentu a po za tym wolno mi komp chodził !!

" siłą i mięśniami niezdziałesz wszystkiego , a siłą woli TAK "

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1814 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17188
Też mam siłownie w piwnicy. Na 2 czy 3 podstronie są fotki

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=118637 <<<< kilka moich nowych fotek z siłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2418
Bez urazy stary ale ciężko jest to nazwać siłką. Brakuje kilku rzeczy nie sądzisz ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12283


Np jakichy rzeczy brakuje, jest jeszcze gryf łamany, oraz max obciążenie 80 kg (troche mało ale będzie wiecej), oraz 2 hantle po 5 kg i 2 po 2,5 kg !! co widać na zdjęciu !! tylko troche słaba jakość zdjęcia.

" siłą i mięśniami niezdziałesz wszystkiego , a siłą woli TAK "

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2418
Ważne, że ćwiczysz a sprzęt zwsze można dokupić lub saamemu zrobić. Brakuje ci moim zdaniem wyciągu (gorny i dolny), łamana hmmmm chyba niekoniecznie,ale potrzebna, no i hantle dobrze że masz, ale na długo ci takie nie wystarczą musisz mieć z regulowanym obciążeniem. Musisz pochodzić po sklepach i może ci się uda wyrwać coś po cenie promocyjnej np. ja kupiłem sobie 80kg obciążenia na hantle tylko za 300zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12283
Ja niedługo sobie zamawiam w u znajomego by zrobił mi regulowane hantle i dodoatkowe obciążenie na siłownie max 110 kg, wycią hmmm może z czasem się zrobi ale tam jest mało miejsca, mam jeszcze zamiar zrobic ławeczke do brzuchów !!

" siłą i mięśniami niezdziałesz wszystkiego , a siłą woli TAK "

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2418
SPOX a rzymska ławeczka: nic lepszego na brzuszek heeeh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12283
Ławeczka rzymska czyli ?? zabardzo nie kojaże, ja robie najprostrzą jaka jest możliwa, no i żeby była skuteczna

" siłą i mięśniami niezdziałesz wszystkiego , a siłą woli TAK "

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

I znowu Metrowiec

Następny temat

Mój piesek Dago

WHEY premium