SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I co dalej z dietą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
Obliczylem juz ile musze dostarczyc ckal dziennie i nie wiem co dalej. Pomozecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
ułóż sobie diete w zależności od celu jaki sobie obrałeś, a później wstaw ją do sprawdzenia.
pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 955
Jak juz znasz zapotrzebowanie kaloryczne to wiedząc że 1g białka i weglowodanow to 4kcal a 1 gtłuszczu to 9kcal policz ile czego potrzebujesz.Przyjmij ilosc białka(g) /kg ciała (1,5-2,5g) weglowodanów/kg ciała (4-6g) i tłuszczu (pozostała ilosc kalorii /9 = il.tłuszczu-zdrowego tłuszczu! potem podziel sobie te ilosci makroskładników na 5-6 posiłkow,włącz jesli masz jakies suple i dobierz żywnosć która zapewni ci odpowiednia dla ciebie diete.Pamietaj o warzywach(witaminy)

wszystko jest kwestią czasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
a jak oblicze te b,w,t na mase ciala to wychodzi mi kcal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
dobra juz wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
no i wyszło mi tak: B- 424kcal, W-1060kcal, T- 767,7kcal

nie wiem czy to dobrze zrobilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
dobrze,ale niewiem co ci to dało
postaraj się ułożyć dietę która dostarczyłaby ci taką ilosc b/t/w i kcl jaką sobie założyłeś.
chyba wiesz jak to sie robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
a z kad mam wiedziec ile kcal ma np piers z kury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 955
jw. W tabelach masz wszystko,w necie są tez takie tabele w excelu.Wklejasz tylko produt,jego ilosc i ci wszystko sie ladnie pokazuje,ale nieważne.Zacznij patrzec na opakowania wszytkiego co jesz-od wedlin,przez ryz,ciastka itd.w koncu sie zorientujesz na oko ile co ma kalorii i wartosci odzywczych.A poki co tabelki i liczenie.To taka troche ksiegowosc:)

Zmieniony przez - panza w dniu 2008-10-07 08:50:46

wszystko jest kwestią czasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1163 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13357
Dziennik posiłków Vitalmaxa

Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Diata na mase dla 15latka

Następny temat

Jaka diete wybrac?

WHEY premium