SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Otwarte MP w wyciskaniu leżąc na ilość

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3554
Wczoraj spróbowałem 50 kg i ...
było całkiem nieźle
do 100 szło dość łatwo,
schody zaczęły się później, ale jeszcze trochę dołożyłem
Szkoda, że termin zawodów nie pasi
Powodzenia startującym

Amo lo sport
Omnia deficiant, animus tamen omnia vincit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
CZegoś tu nie rozumiem. Zawody nazywaja sie MP. JAk mam rozumiec Mistrzostwa Polski, a z tego co wynika to 5 prob mezczyzn i 5 prob kobiet zajmie to jakies 30 minut. I to ma byc ranga mistrzostw Polski??? Jak dla mnie jedna wielka lipa. Kazdy kto by sie chciał sprawdzic, nie bedzie widział sensu jechac kawał drogi po to zeby tylko isc na kwalifikacje.

Przepraszam moze nie kazdy. Mowie w swoim imieniu.Jednak mysle ze wiele osob poprze moja racje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68
Brałeś udział w jakiś zawodach?

Tutaj walka naprawdę przeciąga się w czasie. Eliminacje to też zawody. Finał MP musi być na pewnym poziomie. Jest pomysł, są ludzie, którzy chcą coś zrobić, są zawodnicy, którzy ćwiczą pod kątem wytrzymałości siłowej, w klubach czy też w domu, udało się zainteresować sponsorów oraz media. Być może impreza się rozwinie i będzie kilkudniową Dobrze by było żeby powstał kalendarz imprez w wyciskaniu wielokrotnym. Na pewno wzrosła by frekwencja i poziom na zawodach.

Flacha nie bądź pesymistą, może dojdziesz do finału. Pamiętaj, że oprócz cięzkiej pracy to również zabawa i możliwość wymiany doświadczeń, jak to mówią - podróże kształcą

pozdro

Zawody w Wyciskaniu Leżąc na Ilość! K:25kg M:50kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Nie jestem pesymista w żadnym wypadku, moze kiedys ale w życiu osobistym. Myśle ze przyjade, forme zrobie, chociaz juz czasu troche upłyneło, a u mnie postepy nie takie jak oczekiwałem.

Ja myśle ze impreza bedzie na najwyzszym poziomie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
Dlaczego strona nie działa?? Chociałem porownac swoje obecne rezultaty do wyników z zeszłego roku. Jednak nie moge bo stronka nie istnieje . Może jest ktoś w stanie przesłać mi wyniki. Wiem ze poziom bedzie napewno dużo wyższy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3554
Wyniki są na

http://www.wroclaw.mm.pl/~arson/wycisk/wyniki.htm 

Amo lo sport
Omnia deficiant, animus tamen omnia vincit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68
Zostało 50 dni do startu.

Strona zawodów na razie nie będzie aktywna.

Wyniki wśród wrocławskich zawodników raczej średnie, chłopaki na razie pompują do 60 ruchów

Hej!

Zawody w Wyciskaniu Leżąc na Ilość! K:25kg M:50kg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2164 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26899
a za rok tez planujecie zawody bo moze na nastepny rok zaczne sie przygotowywac..pzdr zycze powodzenia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 406 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7329
No no już sie nie moge doczekać zawodów. Forma cały czas idzie wiec jest dobrze. Mam nadzieje ze wiecej napiszesz na temat zawodów. Im blizej zawodów tym wiecej informacji:P.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Jaki związek ma pieczę nad tymi MISTRZOSTWAMI POLSKI" chyba żę to są mistrzostwa nieoficjalne tak to wygląda.

gregorterm

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny plan

Następny temat

Wyciskanie na max powtórzeń HELP !!

WHEY premium