SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IF inny układ postu

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3504

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

29

Masa ciała

94

Wzrost

186

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

5x w tygodniu trening

Aktywność niezwiązana z treningami

Średni wysiłek

Cel

Redukcja

Ograniczenia żywieniowe

brak

Stan zdrowia

Bardzo Dobry

Zażywane leki

brak

Ograniczenia treningowe

brak

Przebyte urazy

brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

BCAA, białka, spalacze, HMB, witaminy, O3

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

tak

Stosowane dotychczas diety

Low Carb, Redukcyjna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1585
Zwykly monohydrat kreatyny z SCITECa. Gdzies wyczytalem ze powinno sie brac 10-15g stad wzialem 15.

Czyli rozumiem ze lepiej na poczatku 10g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Na odwrót - najpierw większe dawki, potem coraz mniejsze.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
Zakładając pominięcie fazy ładowania to zaleca się przyjmować 0,05g/kg m.c. w dwóch porcjach w dzień treningowy i jedną porcję w dzień bez treningu. Spokojnie wystarczy. 15g na raz nie będzie zbyt efektywne. Nawet z faza ładowania dzielisz porcje na mniejsze w ciągu dnia.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1585
dzięki za wyjaśnienie:) a duża różnica będzie jak w DT rozbije to na 2x5g zamiast 1x 10g po treningu? Jak tak kiedy brać najlepiej druga porcje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41556
Możesz przyjmować 5 g przed treningiem razem z BCAA i 5 g po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1585
A jeśli nie mogę przyjmować kreatyny z rana przed i po treningu na czczo bo mam biegunke to kiedy najlepiej ja przyjmowac i w jakich dawkach(będe chyba musiał jeść to po treningu to chyba nie problem?) Może byc po śniadaniu 10g czy po sniadaniu 5g i po obiedzie 5g? Bo rano na czczo u mnie chyba odpada (a przynajmniej na jakiś czas musze to zmienić)


Zmieniony przez - Honkoponko w dniu 2013-09-17 19:26:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jeśli mogę coś doradzić, to w ramach lepszej regeneracji potreningowej zamiast sauny możesz robić sobie naprzemienne prysznice (ciepła/zimna woda na zmianę).

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1585
Saune odpuscilem i nie ma prawde mowiac roznicy. Jedynie raz w tygodniu jak nie cwicze bede chodzil. A jak z ta kreatyna bedzie duza roznica jak bede jadl po treningu i po pierwszym posilku? (nie na pusty zoladek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 308 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7350
Porcje przed treningową możesz brać nawet 30min przed treningiem. Najważniejsza jest porcja po, dlatego najlepiej od razu wziąć

"Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Wez sobie albo 10g po treningu, lub podziel na 2 porcje i zrob tak jak piszesz, po treningu i pierwszym posilku.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF czy ma to sens?

Następny temat

IF do oceny

WHEY premium