SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IFBB Phoenix Pro 2010

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
freeman nie ma szans na pudło na AC i wydaje mi się że tu chciał by być za wszelką cene pierwszy ale nie wyszło, chodź ja bym zamienił miejscami go z hide'em
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Sędziowie na tych zawodach głownie kierowali się docięciem dlatego taka pozycja hide i melvina. Toney jeśli chodzi o harmonie sylwetki jak i o jej pełność tak jak scr pisałeś wcześniej nie miał sobie równych na tych zawodach jasne był trochę off za co został ukarany i słusznie, ale myślę że do AC zaprezentuje bardzo dobrą formę ( 3cie miejsce kwalifikacja na olimpie? jeśli tak zadanie wypełnione już teraz ) Co do pozostałych zawodników Lionel zaprezentował się bardzo dobrze rok dwa ostrej pracy więcej mięsa bez popsucia struktury i będzie nieźle ( z tego co kojarzę trenował również pod okiem Nubreta) Hide jak Hide nie lubie skurkowańca ale polityka IFBB jest jak znam życie taka żeby dać skośnookim jakiś punkt zaczepienia i poszerzyć widownię o tę część świata.
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
no zobaczymy do ac juz niedaleko aciezko tak dlugo trzymac forme na scene , moze Xmn doszlifuje na AC ,ja bym go jeszcze nie skreslal :)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Freeman juz sie zakwalifikowal wygrywajac Sacramento Pro w 2009 roku, wiec tutaj po prosut chcial wygrac i moim zdaniem powinien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37033
melvin i japoniec mnnie zaskoczyli,szczegolnie hide.Melvina sylwetka osobiscie nigdy mi sie nie podobala ale dociety byl rzeczywiscie.beyeke ma przyszlosc niesamowity genetyk musi tylko powoli miecha dorzucic tak samo jak liberatore, tez super forma , no i do tego swietnie pozuje-brakło go w 2 calloucie-porazka sedziow. chocby ta poza bicepsy przodem a'la frank zane, jak dal mnie beyeke i liberatore 2 najlepsze sylwetki z przyszloscia

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10083 Napisanych postów 30416 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728926
freeman -chyba niemile zaskoczony-dopiero 3 miejsce....
Z tego co widzialem jednak powinien byc pierwszy mimo troche mniejszej definicji.ale sylwetka jako calosc-najlepsza.
co do ac-tam raczej freeman wiele nie dokona-bedzie mogl najwyzej zrewanzowac sie hide i melvinowi za dzisiejsza porazke....

mozna powiedziec:misterne plany na zdobycie pierwszego miejsca na zawodach nizszej rangi i podniesienie wlasnej reputacji(w koncu zwyciezca to zwyciezca-miejsce w historii)-spalily na panewce przez hide i melvina...i sedziów...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Kompletne wyniki i punktacja. Porazka, patrzcie na miejsce Liberatore'a.

Open

1. Melvin Anthony
2. Hidetada Yamagishi
3. Toney Freeman
4. Grigori Atoyan
5. Troy Alves
6. Lionel Beyeke
7. Quincy Taylor
8. Alfonso DelRio
9. Tarek Elsetouhi
10. Moe Bannout
11. John Sherman
12. Johnnie Jackson
13. Franklin Roberson
14. Michael Liberatore
15. Eddie Abbew








Zmieniony przez - scR w dniu 2010-02-21 10:46:45

Zmieniony przez - scR w dniu 2010-02-21 10:46:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 37033
i to jest paradoks, ze sedziowe dzis bardziej oceniali dociecie i ostatni szlif zawodnikow co widac po top 2, a taki johnnie jackson ulany jak nasz omkogłowy osiedlowy koks ;) (sorki za wyrazenie, nikogo nie che urazic ) był wyzej niz liberatore , mysle ze mike na nastepnych zawodach podobnej rangi bedzie w top 6- sedziowe sie musza oswoic z nazwiskiem

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 884 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27800
14 miejsce, porażka, kto to oceniał...

Use makes mastery.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 300 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13085
Wydaje mi sie czy Hide z zawodow na zawody zajmuje lepsze miejsc. Ciekawe jak w daleko w tym tempie zajdzie ;) A miejsce Liberatora to totalna porazka sedziow....

"Codziennie staraj się być lepszym niż byłeś wczoraj"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Darek Karpiński w Tańcu z Gwiazdami

Następny temat

Debiuty PZKFiTK 2010

forma lato