SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IFBB Phoenix Pro 2010

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1970 Napisanych postów 19830 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731771
Jak dla mnie to jakas paranoja tak wysokie miejsce japonczyka i tak niskie miejsce Liberatore...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888


spojrzcie na lape Troy alvesa szczegolnie w pozie klata bokiem tric miazdzy system !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
dokładnie, w porównaniach widać że Troy i Toney byli najwięksi ze wszystkich, Melvin wg mnie za mały na zwycięstwo ale wraz z hide najlepiej docięci
moje typowania były

1. freeman
2. troy
i reszta , szczerze nie spodziewałem sie takich wyników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
no sory ale jak troya typowales na 2gim miejscu to chyba nie te same zawody ogladalismy,no offence ,kazdy ma swoje zdanie

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Przeciętny człowiek ocenia estetyke sylwetki, proporcje i kształt i tutaj w pełni się zgodzę Toney i Troy 1 i 2. Niestety to nie są czasy Arnolda i jak nie jest ktoś docięty na dupie i dwugłowych uda nie wygra (no chyba że ma dobrego sponsora ).
Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 885 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 37033
przecietny czlowiek nie ocenia tych zawodow, chociaz czasami wydaje mi sie ze tak jest, sadzac po wynikach

Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!!! :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
w porównaniach troy był dużo większy i bardziej estetyczny od melvina lecz przugotowaniem do zawodów przegrał, w szczycie formy pewnie bedzie na arnold classic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4951 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 58469
Tylko problem w tym, ze go nie bedzie na AC. Troy potrzebuje odpoczynku. Z tego co wiem, forme prawie jak na zawody, utrzymuje praktycznie od swojego zwyciestwa. A nawet gdyby docial posladki i dwojki i tak nie jest w stanie znalezc sie w finale.

Zmieniony przez - scR w dniu 2010-02-21 16:15:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 50 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13468
coś świruje forum bo fotek nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 652 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41220
scR masz wyniki 202 moze gdzies ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Darek Karpiński w Tańcu z Gwiazdami

Następny temat

Debiuty PZKFiTK 2010

WHEY premium