SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi-Tec Nutrition - Anabolic Protein

temat działu:

Hi-Tec Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54287

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2566
kurde zjadłem 2,5 kg z puchy i było super. Rozpuszczało się elegancko za to z foli robią się grudy ciekawe czemu

"życie to wielki samolot, a Ty jesteś jego pilotem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 535 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5002
Białko pierwsza klasa, zjadłem już jakieś 5 puch i nie mam zamiaru go odstawiac Rozpuszczalność jest przyzwoita, moimi faworytami są czekolada i wanilia Teraz zamawiam banana na spróbowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2285
Najlepsze białko jakie miałem okazje jeść podczas zrzucania tłuszczu.

"NAJLEPSZĄ SZTUCZKĄ SZATANA BYŁO PRZEKONANIE LUDZI, ŻE NIE ISTNIEJE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1109
Mam wlasnie banana i wchodzi elegancko ;)

Brain And Skills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107
OK a jak z efektami? Też zamierzam to kupić, ale interesują mnie jedynie efekty. Smak czy wzdęcia nie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2566
a czego się spodziewasz po białku ? to tylko suplement diety ! poczytaj sobie jaką role odgrywa białko w organizmie..
1

"życie to wielki samolot, a Ty jesteś jego pilotem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1109
ja z przyzwoita dieta tym bialkiem i anabolic halo w miesiac 5kg do przodu co prawda do 77kg wiec bez szalenstwa ale mysle ze pomoglo mi to bialko w uzupelnieniu dietki i cos sie zaczelo dziac

Brain And Skills

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 62 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2566
No widzisz a ja z tym białkiem 7 kg fat' u z dół, wszystko zależy od celu jaki sobie obierasz :) a 5 kg w miesiąc to dużo, więc nie świruj. Chodź nie od samego białka z tego co piszesz

Co do banana na początku wchodzi elegancko ja już kończę 3,5 kg i mi tak ciężko wchodzi ale idzie

"życie to wielki samolot, a Ty jesteś jego pilotem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 535 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5002
Na tym bialeczku i dobrej diecie osiagnalem +3 kg w 1,5 miesiaca i na dodatek mialem nizsze bf niz przed, ale wykonywalem aeroby raz w tygdodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 432
Słuchajcie, zakupiłem puchę 2.5kg + 1kg w folii i smak, rozpuszczalność z puchy jest zupełnie inna niż z folii. Z folii smak był lekko cierpkawy czy gorzkawy (oczywiście słodkie jako całość), nie wiem dokładnie jak to opisać a z puchy zupełnie słodkie i inaczej się rozpuszcza. Jakby porównać smak i rozpuszczalność to zupełnie inne białka. Z folii ponadto pieniło się lekko w szejkerze tworząc gęstą pianę a z puchy bąbelki z piany były duże i mało się ich tworzyło podczas mieszania.
Czy takie odchyły są w normie?
Zakupione białko jest ze sklepu ze sprzętem sportowym i odżywkami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Nutrition - Tribulus Terrestris Professional

Następny temat

Hi-Tec Nutrition - Hyperfusion

WHEY premium