SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hi-Tec Nutrition - Whey C-6

temat działu:

Hi-Tec Nutrition

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 41748

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4829
Mi nie chodzi o samą pianę, ale proszek ciężko rozmieszać w wodzie i zostają grudki lub sam proszek na dnie szejkera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jak wsypujesz proch i zalewasz wodą to z każdym białkiem się gródki zrobią, wlej wode/mleko wtedy wsyp odżywkę.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
Ja muszę dosyć mocno machnąć szejkerem żeby to wszystko dobrze rozmieszać. Robi się wtedy piana ale po 10 sek znika więc to żaden problem. A smakowo i cenowo (2kg + 1kg można trafić często) wychodzi ładnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
godne polecenia białko, smak orzechowy jeden z lepszych jakie piłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29554
Na mleku ciastko z kremem pycha, nie za słodkie, a nawet lekko gorzkawe. Brak problemów żołądkowych, można trafić w dobrej cenie (55zl/1kg).
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Orzechowy dobry, trochę smakuje jak kawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
ciasteczkowy z mlekiem to bajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 674 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6556
kupilem jeden worek na probe i powiem szczerze ze jjestem bardzo mile zaskoczony. smak czekoladowy smakuje jak kakao typu puchatek, rozpuszcalnosc niemalze idealna, piana przy kilkukrotnym delikatnym potrzesnieciu szejkerem praktycznie nie zauwazalna, jezeli sklad jest taki jak na etykiecie to chyba niema sobie rownycch to bialko z innymi w podobnej cenie ja smialo daje 10/10 polecam wszystkim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Bardzo dobry izolat, polecam czekoladę i wanilie, nowy kokos też bardzo dobry, gorzej z bananem i ciasto z kremem, ale co kto lubi :)

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hi-Tec Nutrition - BCAA Powder

Następny temat

Hi-Tec Nutrition - X Pump

WHEY premium