SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Helpa!!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1057

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 166
Chcialbym abyscie pomogli mi w wybraniu odpowidniej odzywki,na silce cwicze rok bez zadnych odzywek. Na klate na maxa 110 kg, waga 105kg, wzrost 185cm, 16 lat.
Coo brac? Pomóżcie!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Ale na co liczysz przecierz nic o tobie nie wiemy. Masz braki bialka w diecie to kuoujesz bialko najlepiej wpc masz braki bialka i wegli albo kcal to kupujesz gainer. Kreatyna dobra jest na stagnacje ale nalezy ja brac z odpowiednia wiedza nie chce mi sie tobie tlumaczyc co i jak poszukaj na forum.

No pain - No gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 912 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10929
ja bym na twoim miejscu wziął kreatyne fajnie na siłę idzie i przy okazji masa ruszy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3380
tomas, zadna kreta mu nie pomoze jesli nie bedzie mial dobrze zbilansowanej diety! A nic o niej nie wspomniał. Micha to podstawa.

GO HARD OR GO HOME !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
a jechałem bez diety na krecie to na 1szym cyklu przy treningu na rzeźbe(nie umiałem wtedy cwiczyć) przyszło 2cm w łapce i też troche w innych miejscach, w styczniu bez diety a z dobrym treningiem z mono zrobiłem 1,5cm na cykl... ale siła slabo szła, od września zaczynam cwiczyć dalej ale już sie zaparłem i dietka musi byc;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 166
A bez diety nie bedzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25862
Dieta musi być,
albo musisz wiedzieć co jeść
mieć dobrą intuicje.
Posiłki powinny być o jednakowych godzinach.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
polecam bialka i gainery, inne cuda "kreatyna" ect to gowno

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ławeczka

Następny temat

Cristiano Ronaldo na siłowni. %-)

WHEY premium