SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO WZIĄŚĆ, HELPA:D

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3340

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 166
Waga 105 kg
Wzrost 185 cm
Wiek 18 lat
Ćwicze rok, 3 razy w tygodniu do tego 2 razy w tygodniu trening MMA, jaką odżywke polecacie? A nie wiem czy to ważne ale max na klatke 115 kg. Wiec co poradzicie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
wziac slownik i pojsc do sklepu po jedzenie.

odzywki to uzupelnienie diety, tuatj nikt nie wie co Ci doradzic, gdy nie podajesz celow treningu i ankiety z dieta.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 160 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7706
Precedens, o co ci chodzi z tym jedzeniem? koleś 2 razy większy od ciebie a ty mu jeść każesz. Słownik też nie wiem po co mu polecasz bo wielkich byków nie narobił, a poza tym to nie kartkówka.
Gabarych napisz, na czym ci zależy, bo chodzi ci zapewne o suplementy a nie odżywki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 166
Nie no co za gosc czepia sie bledow ort... Odrazu mowie nie bede mial ustalonej diety bo nie mam kasy i czasu na to ! chce poprostu wpieprzyc jakiś środek żeby zrzucic troche masy i przerobic na mięcho.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1933 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16440
wypie.rdalaj gościu, tu nie ma tak łatwo, oj nie ma.. nie myśl sobie że weźmiesz kreatynke, poćwiczysz 2 miechy i gimnazjalistki będą kwiczeć... ten sport to setki wyrzeczeń, przeklęta dieta, morderczy trening, systematyczność i regularność. Jak nie masz czasu na diete to odpuść sobie , uwierz mi

lf you can go through this pain barrier, you may get to be a champion. lf you can't go through, forget it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4401 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22973
jak chcesz tłuszcz na mięśnie przerobić to cóż, powodzenia... jak masz sadło to redukcja-->masa i nie ma magicznych środków które zastąpią ci jedzenia i treningu

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 166
kur,wa ten sport to setki wyrzeczen , morderczy trening , systematycznosc i reguralnosc to wiem i trzymam sie tego, ale ku,rwa nie jakas pieprzona dieta,,, powtarzam jeszce raz nie bede ustalal diety bo nie mieszkam sam wy pieprzone świnie , jestem jeszcze pod dachem z matka ktora nie zmieni mi jadlospisu na taki jaki wy mi ustalicie, i nie pieprzyc mi tu ze bez diety sie nie da! moge nie jesc niektorych rzeczy ale napenwo nie bede jadl tego co wy mi karzecie, także pomoże mi ktos czy nie ma tu zadnego goscia ktory mi doradzi? wy kur,wa wszyscy bez tej diety nie mozecie zyc? pieprzyc diete jak mowiwcie ze sie bez niej nie da to ja wam pokaze ze sie kur.wa da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
USPOKUJ SIE TROCHE BO SIE NIE MIŁO ROBI! A co do twoich celów jakie chcesz osiągnąć, to napisz ile na siłce ćwiczysz i czy już stosowałeś jakieś suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 166
nie stosowałem nic, jakies 2 puszki lipnej krety dawno dawno temu, cwicze rok , no chce zrzucic troche kilo i wyrobic sylwetke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 579 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58291
Gabarych ja ci wierze , przeciez to jest calkiem normalne z 105 kg sadla WZIĄŚĆ wpieprzyc jakis srodek i przerobic to na miecho bez zadnej diety, nie no ja ci wierze ze ci sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 166
ej po chu,,, piszecie te komentarze wszystkie? co? po kur,we mi to? szukam goscia ktory pomoze , jak jest taki niech napisze ja nie ma to nie nie potrzebuje takich pieprzonych komentarzy typu leona,!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Książka

Następny temat

Ból

WHEY premium