SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hej jaki spalacz i przedtreningówke dla kobiety ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Czyli moge wymieszac w shakerze BCAA 10G +10g Thermo ? Bo bierze sie 10 g ?. Jestet ogolem jakis rygor w braniu thermo np 7x tyg moge brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
jasne, bcaa i thermo bierz tylko przed treningiem, jak nie cwiczysz nie ma sensu; w dni wolne kontroluj jedzenie i odpoczywaj, zreszta jak cwiczysz tez kontroluj :)


Zmieniony przez - duckland w dniu 2016-01-17 11:04:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Dzieki :) Biore sie za zakup thermo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
pamietaj ze thermo jest w wersji proszkowej wiec jest to wygodna wersja bo mozesz sobie sama dobrac dawke ktora cie zadowoli, zacznij od malej jak nie bedzie ok to daj wiecej itd, oraz pamietaj ze tam jest jakas sladowa dawka beta-alaniny ktora ludzi wywolywac swedzenie ciala na jakis czas, po tygodniu albo 2 to mija ale na poczatku dziewczyny nie moga tego ogarnac :)


Zmieniony przez - duckland w dniu 2016-01-17 11:08:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
OK bede pamietac . Ze swedzeniem to sobie poradze wazne zeby efekty byly z polaczeniem diety i sportu :) NO wlasnie chce bcaa w proszku z thermo w proszku do shakera i przed treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Duckland widze ze jestem w tym mega ogarniety dziekuje za rade,a powiedz mi ja bo zastanawiam sie nad zmiana bialka z WPC na WPI bedzie to lepsza inwestycja bo w WPI wiecej bialka mniej wegli i tluszczy , Na redukcji lepszy WPI ogolnie raczej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Nie odczujesz różnicy, chyba że nie tolerujesz laktozy to WPI lepsze będzie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
j/w roznicy wielkiej nie ma, to tylko "kotlet w proszku" jak to sie mowi, a te 2-3g cukru to chyba roznice robi profesionalista ponizej 8% bf ktorzy maja diete dopieta co do jednego grama
ja kupuje wpi bo rozpuszcza sie idealnie i nie ma piany, dla swojego komfortu i tyle ale ja nie jestem typowym Polakiem :) nie kupuje produktow ekonomicznych bo dobrze zarabiam, chce miec wszystko najlepsze


Zmieniony przez - duckland w dniu 2016-01-17 15:09:42
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11093
Dzieki za odpowiedz :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po treningu? Jak z BCAA?

Następny temat

Jakie odżywki wybrać ?

WHEY premium