SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hcg a tesc ta sama igła

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3058
Witam mam pytanie. Przyrządzałem hcg, po zorientowaniu się ze mam jedna igła do nabierania po wszystkim użyłem tej samej igly do nabrania teścia, przedmuchałem ja ale i tak wiadomo ze byly śladowe ilości hcg wewnątrz igły. No i powstały male bąbelki w teściu. Myślicie ze moglo zajsc tam coś nie pożądanego? Hcg niby można bic domiesniowo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33112 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Bij i nic się nie przejmuj ale na Boga jak można mieć jedna igłę będąc na cyklu ;) . Kup na allegro karton igieł i spokój na rok . Ja mam około 500 sztuk na stanie ;) . Do hcg mam komplet strzykawka i igła ( bezstratne ) a do testa dwie igły , większy przelot do nabierania i mniejsze do bicia . Nie ma co na igłach oszczędzać bo higiena to jedno a drugie to komfort tyłka bo jednak igła robi się tępa bardziej jak jedną nabierasz i bijesz ta sama . W aptece na sztuki wychodzi drogo ale kupując wagon na allegro ceny są przystępne


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2022-10-22 17:35:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94720 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669809
Wszystko jest ok
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 596
Hcg,to możesz bić razem z teściem.
Można mieszać i nie musisz bić 2x


Zmieniony przez - Liokko w dniu 2023-07-11 07:41:08

Jedyna rzecz której powinniśmy się bać, jest "SAM STRACH "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Ja tam mieszałem nie raz HCG z teściem w jednej strzykawce i żyje. Woda z olejem się nie zmiesza

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 85 Wiek 41 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 596
Mi w trt Doktor kazała bić razem z teściem, więc wolno to robić.

Jedyna rzecz której powinniśmy się bać, jest "SAM STRACH "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94720 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669809
pierwsze słyszę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Ja też i może jeszcze podskórnie hcg z testem...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Nie mieszałbym wody z olejem, chociaż tak - HCG można podawać domięśniowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 151 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1398
Ja na trt biłem podskórnie mieszając,wszelkie ilości powyżej 0.5ml oleju już wchłania się gorzej podskornie. Ale wszystko poniżej było cacy,Olej się nie wymiesza się z woda, Biłem i podskórnie i domięśniowo mieszany w jednej strzykawce i nic mi nie było plus działanie było takie samo jak waliłem w inne miejsca w innych dniach. Ja to tak na sobie odczułem, ale niech każdy robi jak chce i próbuje po swojemu, ja tylko pisze że mi nic nie było gdy tak robiłem i dodam że robiłem tak kilka miesięcy pod rząd

Dużo zdrówka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Powyżej 0,5 ml czyli ile 1,2,3?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy sarm

Następny temat

Badania

WHEY premium