SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od 4 lat ta sama masa ...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 103
Mam 27 lat. Ciagle waze 70 kg. Wzrost 176. Pas 82.
Staz na silowni 4 lata z przerwami. Ogolnie to zadnych przyrostów nie zauwazam. Alkohol 0, papierosy 0. Dieta bogata w bialko i weglowodany.
Odzywki
typu gainery itp. max 1kg na wadze w gore ... Chyba moj organizm odzuca takie srodki...
Zle sie z tym czuje bo wogole nie tyje...

-> http://img149.imageshack.us/f/dsc05399s.jpg

Chyba czas na jakis dobry cykl na sterydach _ nie chce do konca zycia byc takim chudym

ahh te kobiety

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak karolos - u mnie dobijanie kcal np sie konczy boczkami ktorych sie pozbywam miesiac na ketozie.. wiec obrastam dajmy na to miecho + tłuszcz ale by potem to oddtuscić zjerdza mi wiecej miecha niz zrobilem..

U mnie sprawdza się obecnie redukcja (Ketoza do kosci) i potem masa trzymajac bialko na stalym poziomie 2g i tylkko dobijanie wegli co 3 tygodnie poczynajac od 4g.

Do autora bo focie widac ze masz podobny typ budowy do mnie, tj jak masujesz to odklada sie na boki a na rekach skóra jak pergamin mimo wzglednie zatłuszczonych boków.. zrob konkreta redukcje (zero brzucha i boczków) i masuj pilnujac diety, w czasie cyklow mozesz wspomagac sie johimbina i cla, co by na boczki nie szlo zaraz



Zmieniony przez - dobrykoks w dniu 2010-06-30 17:45:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Nie bedziemy tu wymyslac, zebys jeszcze poprobowal na sucho, skoro dziennie kilku sezonowcow ze stazem miesiecznym pyta sie o cykl, wiec jak wytrzymales te 4lata i byla dieta to i tak dobrze

wrzuc ankiete to sie cos wymysli

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
wiecej zarcia.

jak dolozylem 1000kcal wiecej dziennie, to nagle ze masy ok 100 na codzien, stalej w zasadzie niezmiennie od czynnikow zrobilo sie 105-108.

masa=zarcie.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
no tak, ale jak ma chvjowego gena to i 5000kcal wiecej nie pomoze, zaleje sie tylko, zrzuci to i bedzie wygladal tak samo

mozna teoretyzowac ale bledy/braki moga byc wszedzie: zla regeneracja, trening, odzywianie, suplementacja, duzo stresu itd.

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ta, jakos ci z "chu.jowym genem" to wiecznie ci, co niedojadaja. naprawde chu.jowe sa tak samo ciezkie do znalezienia jak naprawde zaje.biste. wiekszosc populacji wypada tak posrodku mniej wiecej.

wiec powtarzam - wiecej paszy.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2010-06-28 14:50:15

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11723
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11723
chudizna musze przyznac ci racje sam niedawno borykałem sie z takim problemem ;p i tak jak mowisz zwiekszylem wegle dodałem jeden posilek w postaci gainera i masa poszła w miesiac 4kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
z czego 0,5kg miesnie
kazdy jest inny przerabialem ten temat juz wiele razy i jak daje kcal za duzo to sie niepotrzebnie zalewam i pozniej tlyko wiecej czasu zajmuje mi redukcja, dlatego od nastepnego roku robie wage +/- 5-6kg nie wiecej

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 731 Wiek 4 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11723
niom moze troszke wiecej hehe
nom tak masz racje ale ciezko jest zrobic czyste miecho i w takim krótkim czasie jesli koledze zalezy tylko na wadze to radze zwiekszyc wegle a jezeli na dobrej jakosci miesnia to SAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
bo dodawac kalorie tez trzeba z sensem, a nie doiebac do pieca i zadowolony

powolutku, obserwowac, jak za bardzo zalewa to przyciac i stopniowo to robic.

kolega - zalozyciel tematu - wygladasz, jakbys sztangi w rekach nie trzymal w zyciu, bardziej dotyrany bylem robiac pompki i podciagniecia w domu, zanim jeszcze na silownie sie pierwszy raz wybralem. daj spokoj, doloz do miski troche paszy i zacznij cwiczyc, bo jest dramatycznie.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2010-06-28 15:23:09

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3967 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24190
może głupie pytanie :
brałeś jakieś formy kreatyny??

bo gaineer to nie odżywka tylko żarcie w prochu

Zmieniony przez - oskar117 w dniu 2010-06-28 17:37:18
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MEGAVOL + CYPIO lub ENAN

Następny temat

Tren+cito..

WHEY premium