SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HYPER PUMP -tylko 2 dni do ogloszena !!!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90369

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 214
W sumie Kaziupir masz rację :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 58
WITAM MAM na IMIĘ KONRAD. Chciałbym przetestować hyper pump.Trenuje już 8lat z przerwami.Stosuję tylko dietę i nie używam odżywek.Pozdrawiam gorąco SIŁA....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
NoIzZeR dokladnie tak jak mówisz / nadal jest do wygrania hyper pump ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 214
Siema ja też chciałbym stestować możliwości Hyper Pumpa . Słyszałem o nim dobre opinie ale osobiście jestem raczej niedowiarkiem który musi sie przekonać o działaniu czegokolwiek na własnej skórze by uwierzyć :) cwiczę o jakiś 2 lat trening sprawia mi przyjemności i daje siłę do codziennej walki w życiu oraz walczenia ze swoimi słabościami :) pozdrawiam all :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
MICHAŁ POWINIEN NAPISAC DRUKOWANYMI LITERAMI " ZAKAZ BRANIA UDZIAŁU W KONKURSIE OSÓB POSIADAJACYCH MNIEJ POSTÓW I LPA NIZ ... "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 214
No powinnien :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 688
udajecie głupków czy nimi jesteście ? a jakie to ma znaczenie te wasze LPA i ilośc bycia na forum ? Mi naprzykład nie chce się logować za każdym razem na forum login/hasło więc loguje się za pomocą fejsbuka , co daje że mam 2 konta , jedno jak widać , drugie około 5 lat więc nie pie.. farmazonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2348
wklejam mojego posta z drugiego konta ,żeby później nikt nie gadał ,że osoba mało wiarygodna lub zbyt mały staż na forum. Pozdrawiam

"
witam,

chciałbym testować Twój suplement Robercie,nie widzę nigdzie jednak jak ma wyglądać "podanie".
mam 23 lata, staż na siłowni był 2 lata , jednak po "połamanej szczęce"
wracam na siłownie , dopiero niedawno doszedłem do siebie,
ale jako że studiuje na AWFie mam mase wysiłku codziennie ,
od poniedziałku wracam do diety i zabieram się za ostry zapierdziel.
Chętnie bym przetestował Twój suplement. Pozdro siła!
"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10128
SlawcioMuzykant - jak to jakie ? osoba posiadajaca duzą ilosc postów udziela sie na forum , pozyskuje wiedze i dzieli sie nią z innymi , majac duzo LPA przeglada duzo artykułow a taki szcczyl jak ty widzi na fb haslo w ktorym napisane jest ze do wygrania hyper pump i zaklada konto liczac na wygrana , oo masz konto prawie rok łał co z tego skoro postów 11 ? widac jak udzielasz sie na forum jak dzielisz sie wiedzą i doradzasz innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1811
panowie skąd ten wysyp sezonowców ? :<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyper Pump + Muscle Test pytanie

Następny temat

SportFan jedzie po Robercie

WHEY premium