SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HYPER PUMP -tylko 2 dni do ogloszena !!!

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 90384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
Na pewno , ponieważ nie tylko konkurs i odpowiadaniem na maile sie zajmuje ;) Wiec na spokojnie ;)
...
Napisał(a)
Usunięty przez 666 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64
...
Napisał(a)
Usunięty przez 666 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez 666 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
Serdecznie witam.
Przygodę z siłownią zacząłem 2 lata temu z przerwami. Przez ten czas próbowałem różnych supli takich jak monohydrant kreatyny, gainery. Żaden z produktów, który próbowałem nie pokrywał się z tym co obiecał producent. Niedawno próbowałem AAKG firmy TREC, efekt był nawet zadowalający. Od niedawna zastanawiam się nad zakupem produktów Roberta, lecz obawiam się kupna w ciemno nieznanych mi produktów, gdyż ich cena jest dość wysoka i boję się zaryzykować dlatego też zwracam się do was o wybranie mnie do waszego testu abym w czasie późniejszym mógł bez żadnych wątpliwości zaopatrzyć się w wasze produkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 214
Only Trec ! 4ever :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
jesteście beznadziejni!
Uważacie się za wielkich fanów Roberta a otwarcie piszecie, że nie wierzycie w działanie jego produktów. I piszecie że pewnie odstawia lipe i musicie to sprawdzić. Tak sie nie robi
...
Napisał(a)
Usunięty przez 666 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 214
...
Napisał(a)
Usunięty przez 666 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1012

Pro®®®

...
Napisał(a)
Usunięty przez 666 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2348
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hyper Pump + Muscle Test pytanie

Następny temat

SportFan jedzie po Robercie

WHEY premium