SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HUSTON PROBLEM LIBIDO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 99
Witajcie
1. WIEK: 31
2. WAGA: 85
3. WZROST: 180
4. WYMIARY: chwilowo bez treningu
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA: brak konkretnej
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 2x testosteron
8. TRENING: siłowy
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 5.5 miesiąca, 1 miesiąc po cyklu
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudotlusty
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100 kg
-martwy ciąg: 120 kg
-przysiad: 90kg


Witam, na wstępie się przedstawię mam na imię Michał lat 31 i trapi mnie jeden problem mianowicie od połowy lutego korzystałem z enana 1 cm co 4/5dni do 1.08 przez cały cykl brałem 12 kresek HCG co dwa dni aż do 21.08 i teraz pytanie bo ktoś wydawało mi się mądrzejszy ode mnie powiedział że przy takich dawkach wystarczy zakończyć na tym HCG. Dziś jest 1.09 a ja czuję straszny spadek libido "wojownik" sam z siebie nie reaguje jak powinien aczkolwiek gdy wchodzi do akcji to daje radę i teraz moje pytanie czy potrzeba więcej czasu żeby moje libido i poranne pobudki z twardzielem wróciły czy coś poszło nie tak i trzeba zareagować ?
Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 99
Endokrynolog stwierdził żeby dać czas organizmowi żeby ruszył i unormował sobie SHBG bo to za mało czasu i samo powinno wrócić do normy nie widzi wskazań do terapii hormonalneja testosteron wolny nie jest rzeczowy więc trzeba czekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Zacznij od badań hormonów e2 prolaktyna progesteron kortyzol shbg. Z ciśnieniem jak ?
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Najpierw badania potem można myśleć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
Sknocone pct trzeba to wyprostować

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 99
Jakie badania powinienem wykonać żeby zobaczyć co jest do wyprostowania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160484 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234550
podstwa LH i FSH powie CI jak dziala przysadka.
Do kompletu mozna test wolny, estradiol, prolaktyne i progesteron, jak juz chcemy miec szerszy obraze tego jak funkcjonuje caly uklad hormonalny obecnie. Plus ewentualne markery zdrowotne. Z reszta krzykacz wszystko ladnie napisal z tego co widze%)
ogolnie libido jest zlozone, tutaj wplyw na ochote na seks, czy jakosc erekcji moze miec rowniez psychika czy poziom neuroprzekaznikow. Hormony moga byc ok, ale mozemy miec p[roblemy z dopamina i serotonina i nie do konca czerpoac satysfakcje z seksu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 113 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 4369
Ile wbiłeś tego HCG i co najważniejsze jakiego HcG? Wbija sie konkretne ilości co 3 dni, małe dawki to sie stosuje cały czas będąc na cyklu. Ja leciałem 3x 2500 ui Actizy, 1x5000ui Imperiala i testosteron po takiej ilości skoczył do 500 ng/dl. Potem 3 tygodnie clomid i wszystko wróciło do normy. Wiekszość hcg underowego to szajs lub deklarowana ilosć jest dwa razy mniejsza.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 99
HCG miałem macedońskie jakieś wbijalem co dwa dni przez cały okres cyklu 12 kresek a rozrabialem z solą 2 ml po cyklu jeszcze biłem HCG dalej co dwa dni jakieś 20 dni/ 10 strzałów na tym skończyłem. Dziś robię badania jak dojdą to wstawię i cos może zaradzimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 241 dni Przeczytanych tematów 99
Wyniki badań:
LH 5,8 1,7-8,6
FSH 2.9 1,5-12,4
ESTRADIOL 29 11-43
PROGESTERON 0,15 ZAKRES DO 0,149
PROLAKTYNA 10,1 4,0-15,2
TESTOSTERON 622 280-800
KORTYZOL 7,1 4,8-19,5


Czekam jeszcze za testosteronem wolnym i shgb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 741 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5794
Mi to wygląda normalnie i teraz musisz poczekać aż mózg sobie poprzestawia wszystko do dawnego poziomu bo to nie jest tak że po każdym odbloku wszystko magiczne działa od zaraz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575919
Te wyniki sa dobre.
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPADEK LIBIDO

Następny temat

Niestandardowe pytanie dotyczące testosteronu i dawek

WHEY premium