SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HST a dzielony

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
niepodoba mi sie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Uważam jednak, że autor postu powinien przetestować oba, i HIT i split po 2 miesiące każdy i zobaczyć co lepiej wchodzi.

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
no i nareszcie doszlismy do momentu w ktorym moge powiedziec: dzieki chlopaki! koncze HST i przerzucam sie na HIT Sogi leca

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
Ark potrafisz tylko kopiować?! Przecież to co mówili było prawdą :>

Nie samym chlebem żyje człowiek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Nie mogę odbić bo nie mam abonamentu ale masz ode mnie soga duchowego.

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
ok dzieki

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 539 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4487
Ale z tego co wiem HIT jest na sile i cwiczy sie na granicy upadku miesniowego, tak?
Ja tam wole HST:) dlatego, ze wszystko w nim jest jasne i okreslone, nawet ciezary, z ktorymi masz cwiczyc.
Liczba serii niejako tez. Ja robie najwiecej ile moge. Jak zaczynam miec klopoty ze snem i chodze jak pijany to zmniejszam ilosc serii i tyle.
Trening calosciowy jest ok ale nie ma w nim zalozen potrzebnych do wzrostu miesni (gadam jak zwolennik HST ale tak jest) czyli stalej progresji i SD.
ALe do budowania masy dla poczatkujacych calosciowy jest najlepszy a nie jakies dzielone g....z mnustwem niepotrzebnych cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14914
@wwwojtek

Ark potrafisz tylko kopiować?! Przecież to co mówili było prawdą :>

Co skopiowałem!? Cytat autora? :/

@kilob

Ale z tego co wiem HIT jest na sile i cwiczy sie na granicy upadku miesniowego, tak?
Ja tam wole HST:) dlatego, ze wszystko w nim jest jasne i okreslone, nawet ciezary, z ktorymi masz cwiczyc.
Liczba serii niejako tez. Ja robie najwiecej ile moge. Jak zaczynam miec klopoty ze snem i chodze jak pijany to zmniejszam ilosc serii i tyle.
Trening calosciowy jest ok ale nie ma w nim zalozen potrzebnych do wzrostu miesni (gadam jak zwolennik HST ale tak jest) czyli stalej progresji i SD.
ALe do budowania masy dla poczatkujacych calosciowy jest najlepszy a nie jakies dzielone g....z mnustwem niepotrzebnych cwiczen.


Ja się z Tobą zgodzę Kilob ale wbrew pozorom wszystko nie jest jasne te zasady trzeba dobrze przemyśleć, dobrze się zastanowić. Dla nas tj. jasne, jednak dla osoby, które praktykuje split może być cieżkie do zrozumienia - bez obrazy.. wiem, bo sam kiedyś to przerabiałem

No pain no gain ? No brain no gain !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
kilob w calosciowym sam mozesz sobie tworzyc progresie wg wlasnych widzimisie (instynktownie), wtedy gdy czujesz ze potrzebny jest Ci wiekszy ciezar i sam zdecydować kiedy robic regeneracje, SD czy jak kolwiek to nazwać

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
W moim przypadku to tylko w HIT, który ćwiczę aktualnie mam jakiekolwiek efekty w postaci siły(bo masy narazie nie widzę), w dzielonym przez pół roku wogóle nic sie nie poprawiłem w sile. Niestety z początku siła w HIT szła dobrze, teraz idzie już słabo:/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aeroby z rana lepsze niż śmietana %)

Następny temat

HST a dzielony

WHEY premium