SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HP+Shock+WPC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2028

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 585
Witam !
Zacząłem od wczoraj brać Horse powera z shockiem i do tego białko wpc 80. Shocka brać przed treningiem a HP po tak ? Czy do tego mogę jeszcze dorzucić jakieś mono ? Dlatego chcę dokupić jakieś mono ze względu, że HP mam tylko jedną puchę a chciałbym zrobić dłuższy cykl niż 25 dni. Co proponujecie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Dokupic HP? do tego juz mono nie trzeba, ewetualnie jak juz sie skonczy HP.

btw Ja bym shocka z HP nie zestawial.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2009-01-01 15:06:19

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
ja bym dokupil mono i zrobil dwa cykle

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
SirLolek-dokladnie.

mono+hp
mono+shock, ewetualnie storm.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
tzn jak to bnierzesz ze starcz ci na 25 dni?


bierz:

DT: rano lub po treningu porcja HP, przed trenem porcja (lub wiecej) schocka

DNT: rano porcja HP, ewentualnie po kilku godzinach jeszcze pol lub cala porcja HP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 585
TZn. Horse powera biorę z rana jedną porcję i jedną po treningu. Jednak wezmę tak jak Skerx powiedział dokupię mono kiedy HP mi się skończy i pociągnę jeszcze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
dwie porcje HP plus shock - to zbyt duzo kreatny w ciagu dnia
bez sensu
mono zbedne przy tym zestawie, chyba ze czesc stuffu chces zostawic na kolejn cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 585
ale przecież shock to nie stack kreatynowy tylko jest odpowiedzialny za powera w czasie treningu więc nie rozumiem jak za dużo kreatyny w ciągu dnia ?
Zalecana porcja HP to 1/2 porcję i właśnie ja stosuję te dwie porcję. Czegoś nie rozumiem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 386 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31076
shock ma w składzie 4g kreatyny 'miszczu'

Frank.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
czyli bierzesz jedna porcje HP czy dwie? ile jest takich porcji ktore bierzesz w opakowaniu? 50, czy 25?

poza tym j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 585
Horse power 1000g - 50 porcji. To według was jak powinienem rozłożyć dawkowanie ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Nitro Shock

Następny temat

Xpand a moze coś innego? pomocy

WHEY premium