SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB dla kobiety

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
mija drugi tydzień jeżeli chodzi o centymetry to efekty marne nie mieżyłam dokładnie nie ma sensu. Jeżeli chodzi o siłe efekty są.. średnio 10 kg na przyządzie (ćwicze tylko na atlasach) ale zaczynałam od 10 kg powiem na wstępie.. brzuchy moge robić pod wyszym kontem.. rowerek i steper też o wiele lepiej. za dwa tygodnie się pomieże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
witam was sluchajcie mam takie pytanie do was :) nie mam zielonego pojecia o HMB tyle co czytałam... interesuje mnie strata tkanki tłuszczowej ale nie chce miec mieśni ;) kolega mowił mi ze to jest dobre i powinno pomoc... HELPPP ) pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
warto posłuchać kolegi Suplement nie jest typowym reduktorem tkanki tłuszczowej ale ma w tym oczywiście swój udział. Suplementacja HMB zapobiega przede wszystkim usracie masy beztłuszczowej, czyli wspomaga utrzymanie jędrności ciała (ważne przy odchudzaniu). Suplement ten warto podawać razem z Therm Line II. W końcowej fazie redukcji tkanki tłuszczowej, Therm Line warto zastąpić CLA i taką kurację utrzymać przez okres przynajmniej 8 tygodni (podawajac razem z HMB i HCA). Zqalecana suplementacja:

I Faza: HMB - 2-3g na dobę (podzielone na 3-4 dawki)
Therm Line II - 2 kapsułki na czczo i 2 kapsułki 40 min
przed treningiem

II faza: HMB + CLA (3g/dobę) + HCA (1000-1500mg/dobę)

Do tego oczywiście zrównoważona dieta (przeciętnie: 1400-1800kcal)
Suplementacja HMB przebiega najefektywniej, przy jednoczesnym stosowaniu wysiłku fizycznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
;))) ale chodzi mi tez o to czy stosujac HMB ;) nie przyrosnie mi masa mieśniowa bo nie mam ochoty chodzic napakowana ;p hihi pozdrawiamm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
o to bez obawy
to nie testosteron - bo chyba tylko on i jego pochodne zdolne sa do samoistnego przyrostu - bez treningu - miesni :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
witam ja stosowalam HMB przez okolo 3 mc do tego oczywiscie regularnie cwiczylam tzn. 3 razy w tygodniu na silowni. Moja cialo po tym czasie o wiele lepej wygladalo chodz wagowo nie bylo roznicy, ale talia mi sie zmniejszyla posladki zrobily sie jedrniejsze ;).. zauwazylam jeszcze jedna rzecz przy stosowaniu tego suplementu moja przemiana materi bardzo dobrze sie wyregulowala, chodz przyznam ze po odstawieniu mialam z nia male prebelem organizm musial sie przyzwyczaic do tego ze juz nie przyjmuje HMB... ogole suplement uwazam za bardzo dobry... ale napewni trzeba go stosowac dluzej aby zobaczyc jego dzialemie... aa i fajnie sie czulam na treningu... no ale moze to tylko taka siula sugestii ze jem jakies suple i jest lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
czasem ta sila jest dodatkowym atutem
i jesli dziala nawet bym nie wnikal czy ma to jakies podstawy czy nie (patrz np uzdrowienia z raka przez jakies 'magiczne' substancje) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
:D no to w takim razie chyba zainwestuje w HMB ;p dzieki chłopaki ;p :**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
a słuchajcie mam jeszcze jedno pytanie ;p podczas stosowania HMB ;)spadnie mi tylko z brzuszka czy z całej sylwetki ;>?? :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
nie znam zadnego doustnego suplementu dzialajacego miejscowo
wiec utrata tluszczu bedzie nastepowala z calego organizmu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO SŁAWKA - mój cykl

Następny temat

Dieta tłuszczowa i kreatyna piro , citro

WHEY premium