SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB dla kobiety

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
No jasne, przecież doskonale sie rozumiemy :). Wiadomo przecież, ze dobre suplementy produkuje wiele firm na świecie. Chciałem poruszyc nie tyle kwestię suplementów OLIMPU co ogólnie sprawe skutecznosci niektórych preparatów ( przeciez HMB nie produkuje tylko OLIMP). Mówiąc o skutecznosci HMB miałem na myśli przede wszystkim sprawę samego preparatu. A wybór i zaufanie do danej firmy zawsze zalezy od was.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prosze tego nie traktowac zbyt osobiście ( choc wiem ze stosowanie saa to temat nieobcy dla S.A.)
Tak jak pisałem (być moze liczac na efekty a moze tylko dlatego ze stac mnie na to) sam stosuje hmb ( choc wprowadzenie tego suplementu nawet w sporych dawkach nic nie zmieniło w moich osiagach )
Obecnie czekam na nowe hmb olimp( zamówienie u Sona)ale powaznie nie traktuje tego wynalazku ani jako dobrego anabolica ani jako reduktora tkanki tł.
Nie jest to tez atak na olipm bo stosuje wasze suple ale podwazam skutecznośc hmb

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Oki, Bull nie chodzi o to. Wiele osób zbyt entuzjastycznie podchodzi do suplementów upatrując w nich cudownego sposobu na wszystkie problemy z sylwetk`a. Przeciez tak nie jest. Suplementacja i odpowiednio ukierunkowane żywienie to strasznie dluga inwestycja zanim cokolwiek sie zmieni, i jasne że efektów nie bedzie takich spektakularnych jak po SAA. Jeżeli ktoś chce uzyskać po stosowaniu suplementów niesamowite efekty w 3 tygodnie, to już jest skazany na niepowodzenie.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Wiesz, rózne są reakcje. Znam osoby które nie wynoszą żadnych korzyści ze stosowania kreatyny ( a przecież wiekszość jest tym suplementem zauroczona.) Jeżeli nie widzisz raz czy drugi efektów po prostu odstaw dany suplement, wypróbuj może czegoś innego, lub ewentualnie poczekaj kilka miesięcy. Nie rób czegoś na siłe. przez lata wspołpracy z ludźmi nauczyłem sie że do każdego przypadku nalezy podchodzic indywidualnie, nieraz zdarzały sie sytuacje, których w żaden sposób nie umiałem zropzumieć ani wytłumaczyć. Ciało ludzkie to niezgłebiona tajemnica a my poruszamy się jedynie po obrzeżach tej zagadki.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Późno tu dotarłem, ale się wtrącę.
Podejrzewam, że przypadek Verony jest syptomatyczny dla osób bez większego doświadczenaia supementacyjnego, czego nasza Koleżanka nie ukrywa. Wygląda to tak: Biorę karnitynę jakiejś firmy. Czekam na efekty, a tu nic... Po miesiacu wkurzam się i przestawiam na inną karnitynę. Ta, to co innego - rewelacyjna, już po tydodniu spada tkanka tłuszczowa! Tylko w swojej ocenie nie uwzglęniłem jednego, drobnego szczegółu - karnitna zaczna działać efektywnie, gdzieś pomiędzy 4-tym, a 5-tym tygodniem suplementacji.

Co do HMB - Verona, na Ciebie podziała na pewno. Wyczynowcy, o czym wspominał Darek, to całkiem inna historia.

Bul, jak już kilkukrotnie pisałem, i Głuchego i Strzelińskiego zdyskwalifikowano nie za sterydy, ani nawet za doping - to była nieuczciwa, proceduralna walka o miejsca na podium. Jedna sprawa jest w sądzie, druga, na razie, w toku postępowania wyjaśniającego...! Nie czuję się upoważniony do przedstawiania szczegółów.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
faktycznie
niewielkie mam doswiadczenie z suplementami
nie wygladwalo ono jednak w taki sposob jak piszesz...
chodzi o l-karnityne
Zaczelam od Carnitarginu - bylam b. zadowolona;
potem probowalam innych specyfikow z l-karnityna i zadowolona nie bylam.
Wrocilam wiec do Carnitarginu gdzeie polaczenie skladnikow najwyrazniej mi sluzy.
Co do Gluchego i Strzalki
to zdecydowanie zycze im powrotu na podium i wyjasnienia spraw.
Jednak niespecjalnie w to wierze.
Nie wiem jak jest w przypadku Mariusza, historie Gluchego znam. Nie twierdze ze nie jest prawdziwa, ale tez nie sadze by cokolwiek sie zmienilo - tym bardziej ze od sytuacji minal juz ponad rok. Pisane byly protesty i poki co to nic nie dalo.
Nawet jesli nieslusznie zostali zawieszeni to procedury dopingowe sa restrykcyjne i odwolywac sie ciezko.

NIE ZADZIERAC ZE "ZNAWCA" W SZATNI BO WAS WSZYSTKICH POROZBIERAM W TEMPIE EXPRESOWYM......
--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie! Przyznaje, ze trudno mi mierzyc sie z waszą wiedza ale swoje opinie kieruje na podstawie doswiadczen miich i wielu znajomych
Ambroziak pisze w K&F iz zadje sobie sprawe ze hmb przepadło jako suplement w usa ale kładzie to na kark powrzechności ph
Uwazam ze to nie tak, wiele supli które nie przynosi oszałamiajacych efektów sprzedaje sie dość dobrze bo w określonych warunkach czy cyklach sprawdza sie
Czy kwasy tłuszczowe np ala czy choćby bcaa ( zreszta nie zbedne jak mówi i nazwa) daje jakies oszałamiające efekty?
Czy po tt lub zma mozemy spodziewac sie "eksplozji rozmiarów" jaką obiecuje hmb z pewnością nie ale te suple sprawdzaja sie
Jednak poczatkowy zachwyt hmb i nadzieje z nim skonczył sie i nie wrócą
Sporą cześć swoich supli kupuje tam odwiedzam tez tamtejsze forum i znam opinie stosujacych które czesto sa zupełnie inne niz wyniki badań laboratoryjnych
Tak jak pisałem wczesniej trafia do mnie to co mówią testerzy ( czyli my ) a nie obiecanki z barwnych plakatów
Tak czy inaczej wcinam wasze hmb olimp, rybozę czekam na nowe kreatyny, eksplozje rozmiarów i cud


spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Bul, jak masz czas to zerknij gdzieś w dawniejsze tematy. Tam szeroko pisałem, że dobre suple dają duży efekt odległy, słaby doraźny, odwrotnie niż koks. Z tej przyczyny wiele osób twierdzi, że są słbe, bo jak przypakuje coś konkretnego, czuje od razu... Nie pomawiam oczywiście Ciebie - piszę ogólnie.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nic mi nie pozostaje jak łykac i znowu czekac

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
czesc,
jestem tu nowa... nie szczuplutka... bez miesni.. i z celulitem.. na silce od miesiaca...
wlasnie zaczynam jesc hmb 1250 mg po 3-4 kap dziennie... ile czasu powinno sie jesc 3-4 miesiace? czy dluzej ( czy jest wskazane brac dłuzej) i jaka trzeba potem zrobic przerwe? jak tak to jaką? nie znalazlam nigdzie takiej informacji..

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO SŁAWKA - mój cykl

Następny temat

Dieta tłuszczowa i kreatyna piro , citro

WHEY premium