SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB dla kobiety

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20179

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
Oczywiscie
masz 100% racji
ale ja mam na silowni kulturystow, ktorzy HMB stosuja i polecaja.

NIE ZADZIERAC ZE "ZNAWCA" W SZATNI BO WAS WSZYSTKICH POROZBIERAM W TEMPIE EXPRESOWYM......
--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz tez znam kulturystów którzy stosowali w sporych dawkach i bez efektów
Sam stosuje cała mase supli i równiez hmb ale po właczeniu go nie poczułem róznicy
Z kulturystami jest tak iz stosuja tony supli i tak naprawde nie wiedza co składa sie w głównej mierze na efekt ( zazwyczaj wsród elit w tej branzy sa to niestety sterydy i hardcorowe środki na spalanie tkanki tł.)

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
dzieki
popytam jeszcze mniej "elitarnych" znajomych


NIE ZADZIERAC ZE "ZNAWCA" W SZATNI BO WAS WSZYSTKICH POROZBIERAM W TEMPIE EXPRESOWYM......
--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.
1

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak samo jest z zawodnikami pod banderami olimp
Pan M.S. wypowiada na plakatach reklamowych slogan o hmb " drastyczny spadek tkanki tłuszczowej i eksplozja rozmiarów" a oboje Z panem G. zostali zdyskwalifikowani za sterydy


spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
eeeeee
no bez przesady
ich nie pytam - bo jak im placa to przeciez musza tak mowic
R. S. tez zachwala abgymnika
Kulturystyka kulturystyka a zyc z czegos trzeba.
Tylko masz racje ze wszycy, nawet nie koniecznie z elit leca na dopingu wiec maja zaburzone odczucia efektow po odzywkach.
Popytam jeszcze tych "normalnych".
Tym bardziej ze HMB tanie nie jest.

NIE ZADZIERAC ZE "ZNAWCA" W SZATNI BO WAS WSZYSTKICH POROZBIERAM W TEMPIE EXPRESOWYM......
--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zycie ogólnie tanie nie jest ale jak ma się jakiś cel to koszta ida na bok( oczywiscie jak mozemy sobie na to pozwolic)
Ostatecznie twój wybór, ja polecam karnityna+ zielona cherbatka

spec. suplement
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Hyhyhy - BULMASTIF jak Ci pokasuja posty w tym dziale to ja i "Prohormonowi Amigos" pomscimy twoja krzywde ...

A tak bardziej powaznie to pragne jeszcze uzupelnic mysl odnosnie dzialania HMB na zawodowcow czy tez po prostu ludzi stosujacych SAA. Na ta grupe ludzi HMB naprawde zawsze dziala ... ale oczywscie tylko w pewnych okresach przyjmowania jakimi sa oczywiscie okresy pocyklowe. Naturalna koleja rzeczy jest fakt, ze odstawiajac SAA nastepuje spadek wagi i osiagow - HMB znakomicie sprawdza sie w takich wypadkach pozwalajac odzyskac utracona mase ... a pozniej "zawodowcy" mowia, ze to HMB im przynioslo 6kg czystego miesnia - nie jest to wiec ani klamstwo, ani prawda ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
Słuchajcie to nie jest tak jak mówicie. Po pierwsze sprawdzanie skuteczności działania suplementów na kulturystach to nieporozumienie. Jak wiecie kulturysta to duża masa miesniowa a duża masa mieśniowa to nie tylko metody naturalne. W jaki sposób człowiek stosujący duże dawki środków farmakologicznych o działaniach anaboliczno-androgennych może odczuwac działanie suplementów takich jak HMB? Jedynym skutecznym "testerem" suplementów moze byc tylko osoba która korzysta z dozwolonych metod wspomagania. Wiesz Bull, tak naprawde nie jesteśmy tylko teoretykami i molami ksiażkowyki, którzy wywlekają bzdety teroretyczne, ale mamy duzo wspołnego z praktyką. Sławek był swojego czasu mocno zaangazowany w trening kulturystyczny. Ja wprawdzie nigdy nie miałem aspiracji wyczynowych do kulturystyki, ale siłownia jest moją pasją od 11 lat, i najdłuższą przerwe jaką miałem w ćwiczeniach to dwa miesiące. I przetestowałem na sobie praktycznie wszystkie suplementy, kótre miały jakiekolweik uzasadnienie naukowe - testowałem je głownie z czystej ciekawości.
Osobiście stosując HMB zauwazyłem bardzo korzytne zmiany w składzie ciała, co oczywiście póxni9ej sprawdzałem w odpowienich badaniach dotyczacych analizy skłądu ciala. Ale pomijając moją osobę. Od kilku lat jestem związany praktycznie ze sportowcami różnych dyscyplin i doskonale widze jaka jest skutecznośc suplementów. Oczywiście nie wszyscy idealnie tak samo reagują na dany suplement. Jednak ilość tych co odnosi korzyści np.z suplementacji HMB jest zdecydowanie wieksza niż tych co nie mają żadnych efektów. (oceniam to na podstawie osób nie zażywających środków dopingujących)
Ponadto nalezy pamietac że skuteczność działania poszczególnych suplementu zalezy również od wielu różnych czynników.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 3393 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15438
I prosze nie dopatrujcie sie tylko we wszystkim podstępu marketingowego.

szukala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5958 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 27546
dzieki za wyczerpujace komentarze
nei doszukuje sie we wszystkim podstepu
chodzi o to ze Piotrek czy Mariusz w jakims wywiadzie nie powiedza ze stosuja odzywki innej firmy niz Olimp - bo zapewne maja taki zapis w kotrakcie, ze wszedzie musza mowic ze Olimp jest najlepszy.
Nie twierdze, ze Olimp jest zly a oni klamia.
Wierze, ze podpisali kontrakt z firma, ktora uwazaja za dobra.
Ale tez nie uwazam ze wszystkie produkty Olimu sa THE BEST
a reszta do luftu.
Dlatego pytam, drąże, dowiaduje sie, szukam.

NIE ZADZIERAC ZE "ZNAWCA" W SZATNI BO WAS WSZYSTKICH POROZBIERAM W TEMPIE EXPRESOWYM......
--------------------------
twiters mi kazal wiec dopisuje:
wszyscy Trojboisci tez będą rozbierani
Profesjonalnie - bo przez Trojbojową doradczynie.

-------------------------
Twarda, syntetyczna, leniwa i d****na Efka
-------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DO SŁAWKA - mój cykl

Następny temat

Dieta tłuszczowa i kreatyna piro , citro

WHEY premium