SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB - co o nim sądzą eksperci?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
pytanie to szczegolnie kieruje do panów Szukaly lub Ambroziaka. HMB ma glownie zle opinie na SFD, jednak niektorzy krzyczacze pewnie nigdy nie probowali, a sugeruja sie opiniami Grasika
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Uwagi Bubu są bardzo cenne.
Spadki po kreatynie to częsty problem. Dla tego, warto robić cykle naprzemienne - kreatyna - a potem coś innego. To już nie pierwsza opinia, że HMB sprawdza się znakomicie pomiędzy cyklami kreatynowymi.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
masz racje- wielu z gory zaklada ze suplement ten nie dziala wczesniej go nie wyprubowawszy- reguła autorytetu - właśnie pisze prace z psychologii
Ale do rzeczy
ja stosowalem HMB i z dzialania bylem nawet zadowolony- metylomaślan jest bardzo dobrym antykatabolikiem
uzywajac go właśnie chcialem uzyskac takie dzialanie- hamowanie katabolizmu oraz nasilanie dzialania kreatyny
ja stosowalem go tylko podczas cyklu na monohydracie i nie moge powiedziec zlego slowa
sa jednak tacy na ktorych HMB nie dziala i od razu zakladaja ze jest to produkt przereklamowany
ogolnie zalecane jest stosowac HMB przez czas 3 miesiecy - jest to dosc drogi suplement ale jesli masz na niego fundusze mozesz sprobowac, na pewno nie stracisz a zyskac mozesz sporo

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ja mam 300 tab. łącze z mono lub cell pumpem. zobaczymy

jak cos odczuje przy niej to dokopuje olimpowskie

Zmieniony przez - f***master w dniu 2004-12-28 19:39:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
HMB działa ale w przy stosowaniu długofalowym. Nie ma po co robić cyklu z 50 tabsów. Po za tym wzmacnia działanie kreatyny i jest dobrym antykatabolikiem. W przeciwności do tauryny nie dostarcza do mięśni azotu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Mi też pasuje ten suplement
jest dobreym dodatkiem do kreatyny
jako antykatabolik - też OK
ale na efekty masowe trzeba czekać ok 3 miechy, przyrosty są powolne ale idzie czyste mięcho co szczególnie pasuje endomorfikom

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 720 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26620
bralem hmb jakies 1,5 roku temu 4 puszki ultimate i 1 treca w dawkach po 3 g dzinnie.Nie poczulem zadnego dzialania. Wizualnei nic sie nie zmeinilo. Od tamtej pory odradzam ten pordukt nawet jak dziala jako antykatabolik ale biorc pod uwage cene mamy mase tanszych antykatabolikow. Ogolnie jestem na nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cudowny suplement jesli idzie o teorie i reklamy

z dzialaniem roznie
działa ponoć wspaniale na 5% stosujacych



Zmieniony przez - bulmastif w dniu 2004-12-28 21:20:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Nie chce mi się znowu odtwarzać dyskusji o hmb. Może moderatorzy znajdą linki do moich wcześniejszych wypowiedzi?...
Generalnie - działa bardzo dobrze, ale w dłuższym horyzoncie czasowym.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5212
w dluzszym horyzoncie czasowym? tzn. mozna to jakos okreslic w minimalnej liczbie spozytych tabletek/kapsulek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jak dla mnie - 3 miechy to minimum aby mieć efekty masowe przy dawce ok 2,5-3g dziennie
nie jest to najtańszy suplement w relacji efekty/cena - trzeba to niestety przyznać, ale jak kogoś stać to wg mnie warto spróbować

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
po prostu ma dzialanie dloogofalowe...polepsza efekty na silowni ale stosowane systematycznie przez dluzszy okres czasu...niektorzy wybrzydzaja ze powiedzmy jedzac hmb 4 miesiace po 3g/dzien przytyli tylko 1kg w poroownaniu do tego jak go nie jedli...jednak zawsze jest to cos...po drugie w dluzszym czasie takze jest to wiecej...po trzecie 1kg miesnia to duzo...bo jesli przykladowo jakis zawodowiec laduje w siebie litry koxu rocznie i zyskuje 5kg miesni to taki wynik o czyms swiadczy...
osobiscie byuem zadowolony z hmb jak stosowalem 2 miechy...jak przyjda lepsze czasy i bede mial szanse stosowac je non stop to napewno tak bedzie..:)

Pozdrawiam
misoo

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dietka do oceny

Następny temat

Tematy do konkursu na najaktywniejszego forumowicza

WHEY premium