SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB TRECA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3647

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7390
grosek uparlem sie i sobie kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Jaki grosek?

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
żabko są badania gdzie hmb sie nie sprawdza, ale są i te w ktorych się sprawdza. zapewne takie posiadasz

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
a tłumaczy sie to tym że jedni są o wiele bardziej podatni na efekt P a inni wogole bo myslą

Bakus nie obraz sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Przecie napisala Grasia "jesli kalooga sie uprze na hmb, moze stosowac; tym bardziej, ze nie jest osoba wytrenowana... "

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
GROSEK

Quart nie obrazam sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308


jooz dzis zostalam groskiem i panem grosikiem... ciekawe, kiedy bedzie pensik albo cencik...

do meritoom - nie wiem, skad to przekonanie, ze jestem tak calkiem anty, jesli chodzi o hmb; wiem, ze sa badania, ktoore moowia o waroonkach, w ktoorych hmb moze dzialac; poza tym jak cichy zauwazyl /nb jako jedyny - thx cichy/, powiedzialam przeciez, ze jesli kalooga sie uprze to prosze bardzo; w koncu jest poczatkoojacym, wiec moze na cos teoretycznie liczyc

a kloocic sie nie mam zamiaru... do niczego mi to nie jest potrzebne; przeczytajcie prosze raz jeszcze ten post o hmb, w ktoorym sa badania i art briana - i wtedy dopiero mnie osadzajcie, jesli daje to komoos taka frajde

pozdrawiam

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-06-28 20:16:57

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 122 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5734
Hmb to najwieksza LIPA jaka znam,sam brałem ponad pół roku wpompowałem kupe kasy i jedno musze powiedziec ze to strata kasy i bede powtarzal to do znudzenia.Ale jezeli na kogos działa to powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7390
sluchajac was chyba kupie sobie z 3 kg bialka wiecej niz to hmb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Nie no padne, przekombinowali chłopaka, hahaha ja pier. Ten dział po prostu rządzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a białko - jak łączyć ?

Następny temat

Kreatyna - od ilu lat?

WHEY premium