SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB TRECA w kapsułkach , dobry wybór??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 227
hmb treca w kapsułkach dobry wybór?? jakie hmb polecacie?? i jkaie waszym zdaniem jest bardzo dobre?? żeby nie przepłacić

WHOPPER

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3676 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22018
W.g. mnie HMB to HMB - płaci sie za surowiec i za firmę Z czego to drugie wcale nie jest tanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
MC olimpa bardziej oplacalne

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Zależy jakie masz ceny na trec'a mi naprzykłąd jak kupowałem bardziej opłacał się Trec, do każdego opakowania w serii VIP dodają 30 porcji HMB w płynie
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
ktos mi wczoraj policzyl ze promocja 200+100 HMB z olimpa jest nawet lepsza od mega kapsa

wiec to chyba najbardziej oplacalne jest a surowiec najwyzsza polka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Wszystko zależy od tego jakie ma się ceny...

Ale po detalicznych cenach, bez upustów i bonusów to chyba MC wychodzi najlepiej..
pzdr.

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
mowie tylko o detalicznych i oficialnych

treca chyb anie idzie kupic taniej niz producent podaje ???
bo z olimpem to wiem ze ciagle roznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11717
co do hmb to bralem kiedys treca o ile dobrze pamietam 3 puchy 220 kaps w jednej i bylem bardzo niezadowolony z efektów i ze straconej floty, ponadto po treningu wyskakiwały mi takie malutkie białe bombelki, jakby z wodą które po rozdrapaniu pękały, jak przestałęm jeść hmb, po treningu juz zadne bombelki niewyskakiwaly (moze to tylko bylo w moim przypadku :P ), pozatym w tym czasie zrobily mi sie 3 duze rozstępy na plecach pomimo, że obwód pozostał ten sam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
To akurat ma sie tyle do HMB jak piernik do wiatraka
Biniu:
Treca chyba raczej nie, mają dobrą politykę..
Ale zawsze można dostac ogólny upust od wszystkich produktów jakie zakupujesz
pzdr.

Smerfujący Moderator

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TESTY SUPLEMENTÓW - NOWY PROJEKT!

Następny temat

HMB TRECA w kapsułkach , dobry wybór??

WHEY premium