SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HMB TRECA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3651

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7390
Ale ja to wiem nabralem juz masy i chcialem ja podrzezbic tera jeszcze bede mial 6kg mass xxl i potem chcialem rzezbic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
stosuj hmb, najlepiej w połączeniu z bcaa i kreatyną (na rzeźbie też!! max 3 g kreatyny dziennie!)

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7390
Niechce brac kreatyny moze za jakies 2 lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
nikt Ci nic nie narzuca

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kaługa kreatyna ci nie zaszkodzi a napewno pomoże/nie naczytałeś się czasem postów o tym jak za wcześnie na kreatynę-jest ich dość dużo/ ale mimo to możesz brać ją śmiało, tylko nie jestem pewien czy opieranie swej supl. na Trecu jest właściwe, ale może chociaż tobie przyniesie ono efekty czego ci życzę...!!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Stary kupuj HMB nie sluchaj gadania pseudo-EXPERTÓW(TFUUUU). Biore HMB juz 4 miesiąć, dziala super. zrobilem 2kg mięśnie, ładnego gęstego, nie takie napompowane wodą g****, tylko solidny ładny mięsień. Kupuj HMB jak najwięcej i bierz 3g dziennie(ja biore 3-4 gramy). To bardzo dobry produkt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7390
Kułaga a nie kaluga cwicze dopiero non stop 2 i pol miesiaca i mysle ze na kreatyne za wczenie a suple wole olimpa ale hmb chcialem treca bo wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Na kreatyne za wczesnie stanowczo bo będziesz żałował, pierwszy cykl paca zawsze najmocniej więc najpierw "dojdź do czegoś". A HMB na początek bedzie baaaaardzo dobre i ja ci to mówie, nie MEGA ZNAWCA EXPERT (TFUUUU) tylko osoba która brała i na nią działało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
bahamoocie, polknales cos nieswiezego, ze tak ciagle 'tfuuu' i 'tfuuu'?

jesli kalooga sie uprze na hmb, moze stosowac; tym bardziej, ze nie jest osoba wytrenowana...

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2004-06-28 18:50:37

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Robiłem Tfuuu bo znowu lekką jazde z HMB robicie EXPERTY. Ale dzis nie będę sie z tobą znowu kłucił bo twój Avatar mnie rozwalił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a białko - jak łączyć ?

Następny temat

Kreatyna - od ilu lat?

WHEY premium