SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HI ANABOL PROTEIN

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 30620

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 580 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14495
Dokładnie i ja polecam bardzo te białeczko. Sam miałem okazję przetestować 1 puszke i zdało swoje zadanie , uzupełniało dobrze niedobór białka :)

Zrobiłem już 2 cykle/testy na suplach hi teca i jestem zadowolony a szykuje się następny !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Ja jestem od niedawna na produktach Hi-Tec i wiele moge powiedzieć ale mam nadzieje że jak będzie juz fajnie to Wam pokaże.
Bede miał fotki do porównania i może nawet filmiki zmontuje,na dzień dzisuiejszy nr 1 to dla Mnie Hi-Protein Hi-Tec i Arginine Peak-reszta jak Glutaminy i Bcaa wyjdą w praniu jak bedzie juz forma i potrzeba pełnego zabezpieczenia mięśni,więc jest mega zadowolony.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
mysle ze dobrze zrobic forme startowa .. bo na maisie ciezko np stwierdzic jakosc bialka jak wplywa na miesnie jak i inne suplementy... ja np na masie jestem podlany i nigdy bym nie poznal bardzo dobrze produktow widze tylko ze rosne ... ale zrobilem juz kilka razy startowa na produktach Hi Teca i mysle ze sami mogliscie obserwowac rezultaty... na moje oko z roku na rok jest coraz lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Najważniejsze, że z roku na rok masz ciągły progres! Jest coraz lepiej i już nie mogę się doczekać Twojej formy startowej - będzie kosmos!

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
nie zapeszaj nie zapeszaj .... bedzie to zobaczymy hahha ale jak narazie jestem zadowolony z masy .. a jeszcze mam czas do konca roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Już widzę co się będzie działo...

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 12532 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33175
no oby bylo ok byle by trenowac zawsze z glowa (a czasami niesttety czlowiek sie zapomina) ale jezleli urazy beda mnie omijaly to bedzie fajnie napewno nie bede sie wstydzil tego jak bede wygladal hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 168 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3122
Karol, Tomek mam pytanie: właśnie kończę drugą puchę BB, czyli przy 10 kapsach dziennie (5 rano na czczo, 5 po treningu) BB biorę już ponad 50 dni. mam jeszcze jedną puchę BB ale tym razem w prochu (kupiłem 3 HI ANABOLe w promocji z BB). Co teraz zrobić, przerwę od BB i coś bez kreatyny w zamian, czy ciągnąć dalej BB i skończyć to co jeszcze mam? jeśli nie ma przeciwwskazań to nie miałbym nic przeciwko stałej suplementacji BB (jestem bardzo zadowolony z działania) ale sam nie wiem bo jest tyle produktów na rynku, że nie wiem co byłoby lepsze. co radzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
8 tygodni jak najbardziej jest wskazane stosować kreatynę. Trzecią puszkę w proszku proponuję otworzyć po przerwie. Teraz zainwestuj w vasobolan lub arginine PEAK lub stanofusion. Drugą puszkę BB dokończ, a później zacznij coś z argininą.

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIBO 2011 - RELACJE

Następny temat

Jest "Śnieżynka", może czas na "Króliczke" ? :-)

WHEY premium