SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HCG w Trakcie cyklu? Sprzeczne opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Tak jak napisałem z punktu medycznego sie nie wypowiem bo co do stosowania HCG na cyklu długośći, czestotliwości czy dawek jest wiele opini Ja ma swoją i chyba zle mnie odebrałeś,wiem w jakim celu podaje sie HCG w trakcie cyklu i jestem osobiście za stosowaniem A co do efektu wizualnego jader to jest to dla mnie ogromny powod dla ktorego wlasnie go stosuje Ja mam dzieciaki osoba X moze sie o nie starac i mysli o jakości nasienia czy płodności ja mysle o sprawach wizualnych co nie znaczy ze z punktu medycznego olewam sprawy

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 131 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5494
Wezcie pod uwage ile Hcg jest w Hcg jak masz apteke pl to luz gorzej jak jakiś grecki ktory byl zle przechowywany,bilem taki po 2500iu dzuennie i nic nie czulem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Greckiego to można bić i 5000iu ed. Albo w ogóle nie bić. Efekt tan sam.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 201 Napisanych postów 257 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13324
Odkopuje bo chyba najlepiej wyjaśniony temat HCG - dziwne że nie podwieszony.

Jeśli bijemy 400j 2x tydzień to teoretycznie starczy nam na 6 tygodniu bicia.
Jest to ok trzymać w lodówce przez taki czas ?
Niektórzy pisza ze miesiąc max jak już mamy w insulinowce.
Pozdrawiam archeologów za pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 300
Witam.

Mam pytanie odnośnie HCG. Cz jeżeli od początku będę brał test enan 200mg/week + apteczny HCG 500 e5d to jak zakończę 16 tyg to mam jeszcze dodatkowo brać HCG w większych dawkach przed clomidem ? Czy jak kończę w 16 tygodniu testosteron i z nim HCG to już więcej mam nie brać ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1952
Hullk
Odkopuje bo chyba najlepiej wyjaśniony temat HCG - dziwne że nie podwieszony.

Jeśli bijemy 400j 2x tydzień to teoretycznie starczy nam na 6 tygodniu bicia.
Jest to ok trzymać w lodówce przez taki czas ?
Niektórzy pisza ze miesiąc max jak już mamy w insulinowce.
Pozdrawiam archeologów za pomoc.



Tez sie zastanawiam co robic, woda bakteriostatyczna moze byc przechowywana do 28 dni, czyli 4tygodnie (info z neta).
To jest chyba opcja najlepsza, najdluzej wytrzymujaca.

Ja bym sie nie przejmowal i trzymal te 6tyg, z tego co rozumiem w najgorszym przypadku hcg bedzie nie aktywne, a tu wiekszosc ludzi i tak nie bije go wogole, tylko do odbloku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na off-ie

Następny temat

Moge cos wiecej informacji na temat tych wyników.

WHEY premium