SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moge cos wiecej informacji na temat tych wyników.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 191
1. WIEK: 26
2. WAGA: 94
3. WZROST: 179
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka: 120
-udo: 58
-talia: 95
5. STAŻ NA SIŁOWNI: one yers
6. DIETA: ograniczenie tluszczy ze wzgledu na podwyzszony cholesterol
-białko: 40-50%
-węglowodany: 25-30%
-tłuszcz: 25%
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
- Pierwszy Testosteron enanthe 50s Turanabol 160tabletek( zle wplywal na zdrowie) bol brzucha. Dekanabol 30s.
- Drugi w trakcie.... zaczalem miesiac od samego testu DNA enanthe, ale bede chcial przejsc na propionante... Rozwarzam nad Deca lub Masteronem... zalezy mi jak na najlepszym efekcie i malej ingenercji w morfologie
8. TRENING: Masa
9. CEL CYKLU: Nabranie Kilku kg po czym ladnie sie wyciac.
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 4msc
11. POZIOM BF%:15-20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Muskularna tendencja do Tycia.
13. STAN ZDROWIA: Dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: Lysyyyy
15. PPM (podstawowa przemiana materii):1934
Zalecana kaloryczność Twojej diety redukcyjnej (80% CPM):3713
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:100
-martwy ciąg:------
-przysiad:------- Moge cos wiecej informacji na temat tych wynikow..

Konczy sie trzeci tydzien po tych wynikach jestem po drugiej iniekcji..... co ew.. dodac z lekow i w jakie sie wyposazyc... w rezultatywnym cyklu... Zapytam tez co byscie dodali ??? Masteron Czy Deke chodzi o podrzucenie masy w gore i ladne ciecie.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699657
6. DIETA: ograniczenie tluszczy ze wzgledu na podwyzszony cholesterol

Bzdura , musisz poczytać o podstawach odżywiania .
Tłuszcz stanowi ważny element diety, również takiej, która wspierać ma budowę masy mięśniowej. Przesadne ograniczanie jego konsumpcji może nieść za sobą szereg niekorzystnych następstw i utrudniać budowę formy sportowej. Analogicznie – zapewnienie odpowiedniego udziału w diecie będzie korzystne dla kondycji zdrowotnej organizmu i dla rozwoju muskulatury. Ważne jest jednak by zadbać o odpowiedni dobór produktów tłuszczowych. Cholesterol wywali ci szybciej po węglach . Druga sprawa widać ze triglicerydy masz wywalone a to już sprawa śmieciowego żarcia


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2020-01-16 23:19:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 191
Dzieki w takim razie napewno wezme to pod uwage.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18447 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205523
silno_reki


Konczy sie trzeci tydzien po tych wynikach jestem po drugiej iniekcji..... co ew.. dodac z lekow i w jakie sie wyposazyc... w rezultatywnym cyklu... Zapytam tez co byscie dodali ??? Masteron Czy Deke chodzi o podrzucenie masy w gore i ladne ciecie.




Albo masa albo redukcja.
2

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 191
chce lecieć test przez miesiac pozniej wrzucic szybka deke z testem ile czasu najlepiej według Ciebie i czy można coś do tego zarzucić jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18447 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205523
Test i npp mozesz leciec smialo przzez kilkanascie tygodni.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 191
Myślisz, ze to spokojnie wystarczy? czy można cos dorzucić jeszcze? ewentualnie pod koniec? Ziomeczek tak samo mi podpowiedział jak Ty... A co do testa jakiej firmy polecasz? mam obecnie DNA ale słyszałem, ze nie robi szalu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18447 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205523
Pewnie ze wystarczy, co aktualnie polecaja to znajdziesz w tym temacie -> https://www.sfd.pl/PL_Realia__czyli_co_warto_brać-t1185335-s1252.html#post-19218451 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 191
Dzieki Aleks za treściwa pomoc! Natomiast Fleks1976 Ciebie zdeklasowałbym do poziomu nowicjusza i zabrał trzy niebieskie kreski z diagramu... bo tak naprawde Twoja odpowiedz nie była w ogole subiektywna. Wiadomo, ze tłuszcz jest potrzebny..... jak dupa do srania... z kolei nie ktorzy np. Ja powinni go własnie ograniczać podobnie jak Ja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18447 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205523
Flex pisał prawdę, każdy musi znaleźć najodpowiedniejszą dla siebie dietę na której będzie notował progres a przy tym badania krwi będą w normach lub lekko ponad widelkami.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG w Trakcie cyklu? Sprzeczne opinie

Następny temat

Winko +metka

WHEY premium