SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gwiazdy MŚ 2006

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Gwiazda Trinidadu powinnien być Dwight Yorke za zasługi chociażby

a jak!Legendy zawsze górą!

Sog za pracę.

pozdro

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
spoko akurat w przypadku Francji mozna tak pisac jesli chodzi o to kto jest najwieksza gwiazda to zdecydowanie Zidane jesli chodzi kto jest najlepszym pilarzem teraz to zdecydowanie Henry , Zidan to leganda i dlatego wymienilby go przed ale w przypadku innych reprezentacji uwazam ze powinni byc inni , wybrales tych ktorych uwazasz ze najwieksze gwiazdy i spoko ja uwazam troche inaczej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
W Szwajcarii motorem napedowym bedzie z pewnosci Barnetta, ktory ma za soba fantastyczny sezon na Bay-Arena...

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
MŚ wszystko zweryfikują

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2379 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23919
było napisać że to są główni przdstawiciele gwiazd tych kraji i by nie było zbędnego ******lenia

Pic na wodę fotomontaż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 983
dobre zestawienie Twilqu! Ja tam licze na naszego Żurawia! Strzeli na tych mistrzostwach 6 goli-moja intuicja mi to podpowiada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219
Szkoda MPiar że żaden piłkarz od Nas nie jedzie na mundial, a co za tym idzie nie ma szans się stać gwiazdą mundialu (druga sprawa że na dzień dzisiejszy Szczecin takiego piłkarza nie posiada)

Wspomnienia:

Cztery lata temu, na Mundialu, w meczu z U.S.A, Radek Majdan godnie reprezentował Szczecin, ładnie bronił.

P.S: Jak już jesteśmy przy Radku oto obecny stan upierzenia legendarnego golkippera Pogoni.






Zmieniony przez - Twilq w dniu 2006-06-05 15:02:38

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219


PODSUMOWANIE WERYFIKACJA
JakO że tegoroczne MŚ dobiegają końca, należałoby zrobic małe podsumowanie a raczej weryfikację moich typów na "gwiazdy Mundialu".

GRUPA A

1.Niemcy- Wytypowałem Ballacka i można po częsci powiedzieć że spełnił on swoją funkcję, nikt chyba nie wyobraża sobie reprezentacji bez niego. Na tegorocznym mundialu bardzeij błyszczeli jednak Podolski i Klose który zdobył 5 goli i jak na razie prowadzi w tabeli najlepszych strzelców.

Kostaryka- Wytypowany był Wanchope i można powiedzieć że to właśnie on był gwiazdą swojego zespołu w Nimczech. Dwa gole w meczu z gospodarzami tylko to potwierdzają.

Polska- Maciek Żurawski który kreowany był na lidera naszej reprezentacji, obok Szymkowiaka był największym, polskim rozczarowaniem. Nie mieliśmy lidera, ale napewno jasnymi punktami drużyny byli Smolarek, Jeleń i Boruc (lider medialny). Za objawienie (a raczej zaskoczenie) można uznać jedynego strzelca dwóch goli dla Polski-Bartosza Bosackiego.

Ekwador- Typowałem Delgado i rzeczywiście wespół z Tenorio (obaj strzelili Nam po golu) stanowili o sile zespołu.

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9219


GRUPA B

Anglia- Wytypowany Beckham był liderem swojego zespołu. Ważny gol w meczu z Ekwadorem. Jednak Anglia nie grała tak jak chcieliby brytyjscy kibice.

Paragwaj- Roque Santa Cruz jak i cały zespół grał dosyć przeciętnie.

Trinidad i Tobago- Shaka Hislop podobnie jak cały zespół "Socca Warriors" zasługuje na uznanie.

Szwecja- Henrikk Larsson był z pewnością obok Ljungberga wyróźniającymi się postaciami (tylko oni zdobywali gole dla "trzech koron").

Nie wywołuj Wilka z lasu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 917 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4247
A reszta

[*] Kazimierz Górski [*]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Henry zostaje w Arsenalu !

Następny temat

Jak to jest z odszkodowaniem ?

WHEY premium