SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grzegorz Proksa vs. Sebstian Sylvester o EBU!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6831

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742
Gratulacje dla Grzesia:) to dla mnie rewanż za Adamka:)

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 773 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9531


Bardzo pożyteczną rzeczą dla niewykształconego człowieka jest czytanie zbioru cytatów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 710
Fajnie się ogląda walki gdzie Polak demoluje byłego mistrza świata ,który nie dorasta mu do pięt i to do tego Niemca. Nie jestem fanem podwójnej zasłony ale lewą rękę mógłby trzymać wyżej albo robić więcej uników w lewo skos bo przy szybszych zawodnikach to jest jedyna możliwość żeby go trafić.

Zmieniony przez - ello72 w dniu 2011-10-02 09:21:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2298
Walka Grzesia - mega! Łatwo poszło, ma talent i jet naprawdę dobry. Sylvester nie miał w tej walce nic do powiedzenia.
Co do walki Cunna - gdyby jej nie przerwano to najprawdopodobniej USS wygrałby ten pojedynek. Na początku Hernandez ładnie zaczął ale w późniejszych runach (po zderzeniu głowami(?)) nagle przygasł. Jeśli by się nie obudził to straciłby szanse na zwycięstwo. Potoczyło się tak, a nie inaczej - no cóż, myślę, że rewanż byłby sprawiedliwym posunięciem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
chyba nikt sie nie spodziewał takiej dominacji ...

Proksa na pewno bedzie mistrzem świata, nie mam co do tego żadnych wątpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Wielkie gratulacje dla Grzesia, był w wyśmienitej wręcz idealnej formie! Niemiaszek nie istniał w tej walce. Proksa rozpracował go i zdominował w 100%! Znakomity luz, trzymanie dystansu, uniki, praca nóg! Poezja! Nie mogę się doczekać wielkich walk Grześka w USA, na pewno dla tego pięściarza warto będzie zarywać nocki! . Bramy do wielkich walk stoją teraz otworem!

Pojedynku USS jeszcze nie widziałem więc się wypowiem w tym temacie po obejrzeniu

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 216
Piękne. Pobił go jak jakiegoś buma. Silvester za podwójną gardą, Grzesiu z opuszczonymi rękoma i robił z nim co chciał. Raz jak Silvester go trafił chyba w 2 rundzie to Proksa się tylko uśmiechnął. I to było jedyne na co stać niemca.

Ciekawe co teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 345 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13861
dariusz222 gościu może jesteś opóźniony,ale porównaj Chaveza czy Sturma do Zavecka,który przegrał tylko z Berto,czy Mosleya który ostatnio przegrał tylko z FM lub PacManem i co widzisz ? No właśnie jak walczysz z tak mocnymi przeciwnikami to nawet jak jesteś świetny to na ich tle będziesz wyglądał marnie.Teraz pytanie do Ciebie kim jest Sylvester ? Który był mistrzem ,kim jest Degale,który wygrał z Sylvestrem na pkt i jest aktualnym mistrzem,więc to chyba najgorzej obsadzona waga ze wszystkich,jeśli tego nie widzisz,to nie ciągnijmy tematu,bo nie dojdziemy do niczego.

GB Wierzysz Polsatowi,wierzysz pewnie też Kostyrze,który nie wiedział,który to Hernandez,a który to Cunningham,który typował walkę Palacios vs Włodarczyk na korzyść Włodarczyka.Zaraz ktoś powie,że wstawał dłużej niż Douglas w walce z Tysonem,a tam miał 13 sekund,a tu na pewno nie 18...
Wał? Oczywiście,że wał,rozcięcie z winy Hernandeza,ostatnie dwie rundy na korzyść Cunninghama,wielki Hernandez zaczynał być niewidoczny na tle USS'a.Z taką kontuzją normalnie można było walczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469




I po obejrzeniu tej walki, utwierdziłem się w przekonaniu że Adamek gdyby wrócił to by zrobił porządek w CW, ale nie wróci

Zmieniony przez - Dremor w dniu 2011-10-02 16:16:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2987
Obejrzałem walkę i bardzo mi się podobał w niej Proksa, talent ma bez wątpienia, dominacja totalna. Miny Abrahama i Hucka bezcenne.

So close, no matter how far
Couldn't be much more from the heart
Forever trusting who we are
No, nothing else matters

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Straż graniczna.Rekrutacja

Następny temat

Jakie przedmioty na maturze do policji?

WHEY premium