SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proksa kontra Tommy "Tiger" Tolan

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1131

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Już w najbliższy piątek Grzegorz stoczy swój pierwszy 6 - rundowy zawodowy pojedynek. Rywalem Super G będzie Brytyjczyk pochodzący z Irlandii Północnej, Tommy Tolan nazywany przez fanów Tygrysem. Pięściarze zmierzą się podczas gali boksu w szkockim mieście Kirkcaldy. Dla Proksy będzie to czwarta profesjonalna walka.



Jak przyznaje Grzegorz zapowiada się trudny pojedynek, zwłaszcza, że Proksa po raz pierwszy zmierzy się z przeciwnikiem na 6 rundowym dystansie. Tommy noszący przydomek Tygrys, znany jest z niebezpiecznych, zadawanych w zwarciu ciosów i dużej wytrzymałości w ringu. Na swoim koncie ma już 5 zawodowych walk, z których 2 wygrał przed czasem a jedną na punkty. Mimo iż zawodową karierę rozpoczął od przegranej warto podkreślić, że zadebiutował dość odważnie na 6 rundowym dystansie, przegrywając dopiero w ostatnim starciu przez techniczny nokaut. Teraz Brytyjski Tygrys zmierzy się Proksą. Już w najbliższy w piątek obaj pięściarze spotkają się w Kirkcaldy.
- Jestem przygotowany na trudną walkę - mówi Grzegorz. - Trenowałem z Miszi, mam za sobą ponad 100 rund sparingowych, jestem w naprawdę dobrej formie. To był morderczy cykl przygotowawczy, ale myślę, że się opłaciło. Jadę do Szkocji po kolejne zwycięstwo i zrobię wszystko by pokonać Tolana - dodaje Proksa.

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 262 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3908
Na pewno wygra bez problemu

brak dewizy;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Nom ja też tak myśle i chce sie was jesze spytać jak sądzicie czy według sam Proksa ma szanse zabłysnąć w boksie i zorbić wielką karierę

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3387
Można jeszcze dodać, że walkę będzie można obejrzeć w tvn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2613 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11456
Brawo Grzesiek dobra walka, dobre wymiany kontrola wypas

Profil Wanda http://www.sfd.pl/temat283518
Kompendium wiedzy o Pride FC
http://www.sfd.pl/temat283144
Yamaha TZR forum: www.yamaha-tzr.eu 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy doradca - niwix

Następny temat

Prośba o pomoc w sprawie wymowy

WHEY premium