SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gryf Olimpijski zardzewiały

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1701

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 460 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21538
Witam , mam gryf który jest kompletnie cały zardzewiały
Czy można go jakoś ogarnąć ?
w inny sposób czy tylko mi zostaję papier ścierny woda i ręce ?
przeszłość gryfu była taka ze dawny posiadać zaprzestał
na nim ćwiczyć i wyj**ał go w pole
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 188 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1952
to nie szkodzi ze jest zardzewialy

TheSniper.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
Papier ścierny, ewentualnie jakiś odrdzewiacz, o ile to w ogóle działa. @up samemu ćwiczeniu nie, ale jego ciuchom już tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2367 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45570
Papier ścierny i ognia a potem możesz go jakąś farbą pomalować

Pozdro poćwicz ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
mozesz tez go zgalwanizowac wtedy bedzie jak nowy

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 552 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17195
Dzisiaj byłem na 100% tuning show i na jednym stoisku koleś miał jakiś środek, w którym moczyły się stare zardzewiałe narzędzia. Efekt był naprawdę dobry. Poszukaj czegoś takiego, zamiast haratać papierem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
możesz kupić tarcze z papierem ściernym na szlifierke i przejechać go lekko, ale będzie troche widać ślady szlifowania. kup porzadny odrdzewiacz albo kilka litrów coli:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 123 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15284
Moim zdaniem bez problemu można to wyszlifować na różne sposoby, ew jak wyżej kupić odrdzewiacz

;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
można papierem ściernym drobnym, a później jeżeli będą ci przeszkadzały rysy, to wypolerować pastą

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 237 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1302
Cola albo pepsi polej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2111 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34922
wlasnie slyszalem, ze cola dobrze dziala na rdze;D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szukam dobrego miejsca na silownie Podkarpacie

Następny temat

Spanie

WHEY premium