SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Grochu88 przygoda z siłownią

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892
Adex 106 wycisnelem raz a 100 poszlo by jeszcze raz pewnie dzieki za sogacze
Nie smiejcie sie z kolesia nie jego wina ze cos go zaswedzilo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2233 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47328
Ventinari chyba głupi nie jestem i wiem jak to sie sciaga tylko jak sie duzo sciaga z tamtąd to czasami nie idzie!

--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 228
jak masz neostrade to zresetuj modem i pojdzie

p****** to co kto o Tobie mysli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 481
sylwetka ok jak na sucho całkowicie, masz dobra genetyke, dolacz do treningu klaty wyciskanie sztangielek na skosie 4x<ile ci pasuje> albo poprostu przez jakis czas ćwicz tylko górną część klatki pzdr

życie zaczyna sie po 50-tce - w bicepsie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892


Witam ponownie Daje fotki do porownania... ocencie mnie czy jest plus... jesli chodzi o zezbe to spadla ale dlatego ze cwicze na mase ciagle planuje jeszcze rok przymasowac i pozniej na zezbe pojechac... :) Chcialbym zeby sie wypowiedzieli znawcy czy dobrze mi idzie.. ?? Straram sie, nie opuszczam treningow, dalej bez zadnych supli jade na czysto cala swoja kariere z silownia... :)

Wzuce jeszcze jedna fote wiec prosze nie komentowac niczym sie obydwie nie pojawia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892


A jeszcze jedno w trakcie tego roku od pierwszych fot do tych mialem niestety przerwe 4 miesieczna :((( no ale nadrabiam strarty... :) Pozdrawiam i Komentujcie !! Dziekowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 847 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12430
Napisz porownanie z tamtego okresu i teraz uwzględniając: wymiary, wage, wyniki silowe. Wtedy bylo chyba lepiej, ale tak to moze tylko wygladac.

This world so trife, Your money or Your life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2892
Heh... tak wyglada bo teraz mam wioeksza mase wtedy byla wieksza rzezba moze dlatego takie wrazenie... a wiec wymiary
wtedy waga okolo 79 kg nie pamietam dokladnie teraz 87 kg
wtedy wycisk 106 Kg teraz kolo 120 malo przyszlo sily ale cwicze na mase nie na sile
bicebs wtedy 38,5-39 teraz 40,5
Reszty nie pamietam :( to co najwiecej mierze pamietam ... :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 437
Super sylwetka bez grama wspomagaczy naprawde jestem pełen podziwu.Wzór dla innych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
1

mysz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 551 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11097
w boczki troszke poszlo
ale klatka mi sie wydaje jest lepsza no i wymiary wieksze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

fotki do oceny :) zajrzyjcie

Następny temat

Przerabiamy zdjęcia nad NiCkA (avatary) - Reaktywacja

WHEY premium