SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Granice ludzkich możliwości?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Naszedł mnie taki temat, do jakich rozmiarów wagi i siły może maksyalnie dojść człowiek zakładając oczywiście że będzie koksował.Wiadomo że trening polega na uszkadzaniu włokien miesniowych zeby organizm odbudowywal coraz to wieksze i mocniejsze. wiec dlaczego zaden trojboista nie wyciska np tony albo zaden kulturysta nie wazy 500 kg przy bf 10 ? przeciez tak teorytycznie ujmując sprawe, ciagle zwiekszajac obciazenia treningowe ilosc kcal dawki koksu waga powinna rosnąc nawet do tony z normalnym bf a takze wyniki silowe ale tak jednak sie nie dzieje. A jednak kulturysci caly czas oscylują z wagą 100-120 na zawodach i na masie do max 150 a nie 500 na zawodach i 600 na masie
Wiadomo ze to tez kwestia szkieletu, np slon nie bd wazyl 50 kg a czlowiek 10 ton ale jednak z ludzkim szkieletem mozna by tak z 300 kg miecha wazyc moim zdaniem a juz sila np nie zalezy od szkieletu. dlaczego wiec nie mozna ciagle zwiekszac obciazenia z koksem a jednak nikt nie cisne 800 kg np
co myslicie o moim rozkminach ?

Sa jednak jakies ograniczenia niemozliwe nigdy do przekroczenia nawet z wielkimi dawkami koksu

Zmieniony przez - taroo94 w dniu 2011-01-27 08:56:39

Na chvj mi podpis?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz podstawową wiedzę i próbujesz nią rozwiązywać problemy...

budowanie mięśni to nie jest taka prosta sprawa, jak opisałeś

pewnie ćwiczysz niecały rok...

zajmij się na******laniem na siłce, a nie *******eniem glupot na sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
no zaczynam, ale nie unoś sie tak. z ciekawosci juz nie mozna pytac? bylo tematy do czego mozna dojsc bez koksu to ja pytam do czego mozna dojsc z koksem

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 46 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2286
Pomyśl sobie jak by taki człowiek wyglądał !! Ile musiałby pochłaniać jedzenia z tego co czytałem to Jay Cutler potrafi wszamać 6k kalori. Poza tym każdy organizm dąży do homeostazy czyli jakiejś równowagi.

Marzenia: Kulturystyka Klasyczna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1089
rozmkiny jak przy jaraniu xd

Pozdrawiam ;)

"Rosną rozmiary gdy idziesz życiem na skróty"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17579
Przy takiej wadze np. serce by juz nie wytrzymalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
im wiecej miesni ( ktore organizm uwaza za zbedne ) tym trudniej je utrzymac to jak z samochodem, im jedziesz szybciej tym jest trudniej sie rozpedzic wiecej...

organizm moze przyswoic tylko okresloną ilosc bialka z ktorego budowane sa miesnie ( na koksie ta ilosc wzrasta, dlatego latwiej zbudowac/utrzymac wieksza mase miesni ) jednak nawet koks nie dziala bez ograniczen

problem nie tkwi w szkielecie bo ten wytrzyma duzo wiecej, ale w calym ukladzie trawiennym i przyswajalnosci organizmu na bialko

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
problem tkwi głównie w fizyce

tak samo głupi pytanie to:

czemu drzewa nie osiągają dziesiątków kilometrów wysokości ? potrzebują przecież tylko słońca, deszczu i żyznej gleby...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
Kamil, no i to jest wlasnie po.ebane ze organizm tak chętnie magazynuje tluszcz a nie miesnie. dziwne bo przeciez miesnie tez moga byc zuzyte jako paliwo(chyba )
A tak wracajac do mojego pytania do ilu kg moze czlowiek dojsc do jak myslicie do ilu? oczywiscie mowie o bf max 20-25 a nie grubasow. ze 150 przy wzroscie 180 chyba nie ?

Zmieniony przez - taroo94 w dniu 2011-01-27 11:32:52

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bf 20-25% to grubas...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 224 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 839
prosze cie, wyobraz sobie ile czasu potrzebowalaby osoba wazaca 200 kg to wyrzezbienia sylwetki, oraz jakiej wielkosci posilki musiadlby jadac? po prostu uklad trawienny jest za krotki zeby zdazyc wchlanac wystarczajaca ilosc wartosci odzwyczych do utrzymania takiej ilosc miesni.

nie zapominaj o aspekcie duchowym. SOG'i poproszę.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w wyborze ławeczki

Następny temat

chcialem kupic drazek ale teraz to...

WHEY premium