SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nadgarstek a możliwości

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam spotkałem sie kilka razy z opinią że to nadgarstek wyznacza nasze możliwości wzrostu mięśni inaczej mówiąc ktoś z nadgarstkiem 20 cm zawsze będzie szybciej i lepszej jakości łapał masę od kogoś kto w owym nadgarstku ma 15 cm czy wy również spotkaliście się z taką opinią ? Historia o tyle ciekawsza sie robi bo ja również mam mały nadgarstek 16cm chodzę na siłowanie 6 miesięcy i jakoś specjalnie nie jestem zadowolony z efektów mojego treningu diety i supli mam 182cm wzrostu 75 wagi 102 w klatce 37 w bicepsie 31 w przedramieniu lat 20 jakie są wasze doświadczenia czy jest pośród was ktoś kto ma jeszcze mniejszy nadgarstek a wymiarami zawstydza kulturystów ? czy mały nadgarstek jest domeną ludzi słabszych ;p zapraszam wszystkich do rozmowy i wspólnej interpretacji pokręconej natury :P.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1504
Pierwsze słysze, że to nadgarstek wyznacza możliwosci ale może chodzi bardziej o typ budowy ciała... Mały obwód nadgarstka jest jedna z charakterystycznych cech ektomorfików (są "drobnej kości") a z racji ich szybkiej przemiany materii nie przybierają tak szybko na masie Mam nadzieje, że nie chodzi o nic wiecej bo sam mam mały obwód nadgarstka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Nadgarstek?:D Słyszałem, że nogi blokują przybieranie masy, jeżeli się ich nie ćwiczy, ale że nadgarstek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
37 w bicku przez 6 miechow - a od ilu zaczynales? Jak dla mnie to nie jest zle, ba to jest dobrze, no chyba ze zaczynales od 34-35 w co watpie.
Z tym to mit jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
spróboj objąć nadgarstek kciukiem i palcem wskazującym.jak palce sie stykają to masz drobna kość jak nie to masz grubą kość.Chuda kość też fajnie wygląda jak sie porządnie tyra a nie *******i że sie nie ma predyspozycji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1087 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13949
hehe sowiszon a jak ktos ma dlugie palce:P? to obejmie tez nie ja akurat mam 20cm w nadgarstku i zeby objac kciukiem i palcem wskazujacym nadgarstek to brakuje mi z 3,4 cm...

***Nikt Nie mówił, że będzie Łatwo!***
*** W Treningu liczy się SYSTEMATYCZNOŚĆ!***
http://www.youtube.com/watch?v=_ieSbXFh6d4

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gryf 120 czy 150 na biceps ??

Następny temat

Worek po treningu?

WHEY premium