SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Glukozamina - jaką wybrac? czym sie roznia?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2270
siemanko.
na nastepna zime chce dorzucic jakis suplement na ochrone stawow ale nie jestem pewien ktory bo nie wiem czym sie roznią!
mam kilka typów miedzy ktorymi sie zastanawiam:
-Glucosamine 1000
-Glucosamine plus
-Glucosamine flex
-Arthroblock

co z tego wybrac i dlaczego wlasnie to? pzd czekam na odpowiedzi

Train4Life

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 769 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6021
elo moj kumpel nazekał na stawy i wzioł z treca glukozamine 900 i bardzo mu pomogla wogle juz nie odczowal bulu w stawach a wczesniej przy cwiczeniach i jak chodzi go bolaly pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2270
dzieki za odp czekam na nastepne ktore rzuca nieco swiatla na roznice miedzy tymi preparatami:)

Train4Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45818
stosowałem glucosamine 1000 z olimpu i pomogła.

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie najlepszy z tych podanych jest arthroblock, bo zawiera oprócz glukozaminy tez chronohidyne, msm. Ja ostatnio przez 2 m-ce na nim jechałem i musze przyznać że pomogło ( wcześniej miałem wybity bark i odczuwałem lekkie bole podczas cwiczen na barki i klate a obecnie znikneły, no i jeszcze strzykało mi w stawach kolanowych zwłaszcza podczas przysiadów - ten problem tez zniwalował się). Polecam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2270
glucosamine plus tez ma chondroityne w postaci siarczanu tak jak arthoblock i chyba na G+ sie zdecyduje bo arthoblock drogi a ja chce ochraniac stawy przez cala zime profilaktycznie pzd

Train4Life

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6376
Ja wybrałem Arthroblock bo zawiera dodatkowo MSM. Jade już na nim 5 czy 6 tydzień i jest wyraźna poprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no 45 zł za 100kaps które starcza na 25 dni, ja miałem 3opak. w cenie 2 więc 300kaps za 90zł hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
różnia sie one ilościa skladników- glucosamina to jeden tylko składnik, arthroblock to kilka- wiec i dzialanie lepsze, jednak dla profilaktyki i sama glocosamina może nieźle pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Biorę Glucosamine cały rok 2 kaps dziennie, i co 2 miesiące dorzucam MSM.
Nie narzekam na bóle, więc jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
najlepiej stosowac stacki...
wlasnie z chondroityną i msm

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak dlugo mozna brac bialko?

Następny temat

Witam mam problem z doborem odzywek.

WHEY premium