SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman na Mistrzostwach Irlandii w kulturystyce-LIMERICK 2008

temat działu:

Galeria Zdjęć

Ilość wyświetleń tematu: 29516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
Pozowanie miałeś o kilka klas lepsze od konkurentów moim skromnym zdaniem i zdaje się, że to zaważyło.

Brzuch kosmiczny. Łapy jak dla mnie ok, proporcjonalne do barków i reszty; wg. obecnych standardów być może faktycznie małe... Nie wiem ;)

Powodzenia w Mr.SFD ;))

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
mistrzu, ucz mnie

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Jeśli to Ty w avatarze,to myslę,że zachęcisz Dawida do współpracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
zacieśnionej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
Giszman, rewelacja

gratulacje

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2106 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39511
Forma git, sog.

A mam pytanie z innej beczki - w jakiej federacji byly te zawody? Bo we wrzesniu bylem w Dublinie tez na wyborach Mr Ireland, z tym ze z federacji NABBA. Jak juz ktos wczesniej pisal, Polacy tam pozamiatali w kategoriach novice (m.in. twoj znajomy, Piotrek).

Zmieniony przez - RemyLogan w dniu 2008-10-11 17:24:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Remy zawody odbyły się pod patronatem RIBBF-czyli Republic Of Ireland Bodybuilding Federation.Jest to główna federacja Irlandii w kulturystyce (IFFBB). Nabba jest to ogólno europejska federacja,gdzie kategorie zawodników dzielone są według wzrostu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 549 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4059
hahaha Polak został Mr. Olimpia Irlandiii haha xddd Gratulacje, świetna forma ! SUper plecy !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 334
O zawodach w Dublinie było dużo w prasie również polonijnej: http://www.gazeta.ie/events/Polacy-w-Mr-Ireland-2008.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

19 Lat/ po prawie 3 letniej przerwie.

Następny temat

II GALA MISTRZÓW im. M.ZIELIŃSKIEGO

WHEY premium