SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Giszman na Mistrzostwach Irlandii w kulturystyce-LIMERICK 2008

temat działu:

Galeria Zdjęć

Ilość wyświetleń tematu: 29513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niezły brzuch!!!!! życze wielu sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 954 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11026
Forma jest :D Gratuluję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1074
Moim skromnym zdaniem wyglądałeś najlepiej z całej konkurencji :)

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Dziękuje wszystkim za miłe komentarze.
Micky jeśli chodzi o tego zawodnika,to szczerze mówiąc trudno mi go ocenić po tych dwóch fotkach,ale pierwsze co mi się nasuwa na myśl to bardzo dobre rozmiary jak na wagę 70kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Giszman gratuluje sukcesu, kawał dobrej roboty

(nie obraź się) ale chyba Ci się szczęka kwadratowa zrobiła To zasługa tak mocnej redukcji czy czegoś "innego" ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Yakuza to pierwsze,byłem skrajnie odwodniony,na granicy rozsądku więc policzki zapadły się do środka przez co szczęka wyszła na pierwszy plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
To konkret cięcie było w takim razie
Trzymaj sie i zdobywaj kolejne puchary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 282 Wiek 28 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9878
sog oczywiscie:)
jedynie do czego mozna sie przyczepic to łydki
ale i tak za***iscie xDD

pzdr

Nil mortalibus ardui est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6897
hej Gratuluje wygranej!!!! pociety byles niezle reszta kolesi oddstawala!!! mieszkam 7m od birmingham w lipcu prawdopodobnie sprobuje swoich sil na zawodach narazie dla naturlnych kolega angol zaja w tym roku 3m a wcale nie wyglada lepiej niz ja wiec postanowilem sprobowac tak sie sklada ze nie znam nikogo kto ma o tym wszystkim duze pojecie i nie mam sie kogo poradzic na silowni tez nie ma nikogo takiego wiem ze to brzmi glupio ale tak duzo czytam przewaznie na forum co do trningow i diety ale bywa roznie raz pisza tak raz tak co do okresu przygot do zawodow jak wygladala dieta co z iloscia poszczego skladni ile na kg mas ciala pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
Giszman sylwetka zaje ale o tym juz wiesz bo pisalem w TCHP :P
Mam pytanie , co sadzisz o HIIT ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

19 Lat/ po prawie 3 letniej przerwie.

Następny temat

II GALA MISTRZÓW im. M.ZIELIŃSKIEGO

WHEY premium