SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ginekomastia/Lipo?a to ciekawe....

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2913
Witam
Chciałbym Wam przedstawić temat sam w sobie ciekawy a dotyczący Ginekomastii/Lipomastii.Jestem ciekaw Waszych opinni na ten temat,nie ukrywam ,ze po cichu licze tez na jakies ciekawe pomysły rozwiązania tego problemu.

Mam to g**** od kilku lat,jednak nie wyglądalo to tak strasznie jak teraz(długi okres było troszke tłuszczyku pod sutkami jednak pare miesięcy temu nagle zaczęły sie rozrastac do stanu obecnego).Zaznaczam,ze gdy jest zimno sutki/brodawki/sie kurczą i wygląda to spoko(jak na zdj.ponizej)

http://img232.imageshack.us/img232/6788/male1ib1.jpg
http://img172.imageshack.us/img172/6538/male3gq1.jpg

Cała zabawa zaczyna sie po chwili kiedy sutki zaczynają sie rozrastać

http://img245.imageshack.us/img245/4778/duze1qh0.jpg
http://img172.imageshack.us/img172/3931/duze5rb5.jpg
na tym się pochyliłem
http://img225.imageshack.us/img225/3720/duze4op6.jpg

*Swędziało?owszem,wydaje mi się,że tak,
*Sutki przy dotyku bolą,bolały?-nie
*Czuję grudki przy ściskaniu?-tak
*Sterydy-owszem,były uzywane,jednak rozrost zaczął się ok rok,półtora po ostatnim cyklu(dziwne opóźnienie)

Udałem się do Endokrynologa(50zł)miła pani wypytała się o sterydy,podotykała sutki-stwierdziła,ze to nie musi być ginekomastia i nawet jezeli bym chcial w tym stanie ona nigdy nie zgodzi się na zabieg poniewaz to moze być tłuszcz
*wysłała mnie na badanie PRL(prolaktyny-20zł)-norma
*USG sutków(50zł)-i co ciekawe badanie wykazało,że mam "grubą warstwę tkanki tłuszczowej w okolicy sutków"

Sami widzicie,ze jestem otłuszczony,chociaż waze 90kg mam duzy brzuch/zwykła fałda/ i prawde mówiąc ściskając fałdę brzuszną czuję takie same grudki jak te w okolicy klatki
*W tym przypadku pani Endo-zaleciła smarować klatkę kremem o wlasciwosciach odchudzających/zero efektu/
*Zjechałem pare kg z masy-zero efektu
*W swoim zakresie zjadlem pudeleczko Nolvy/zero efektu/
*Andractim/starczył na miesiac-zero efektu/
Spytacie sie po co to kupowałem skoro to na 100%tłuszcz?Ja tak do konca nie moglem uwierzyc temu badaniu usg,chociaz prowadzil je podobno specjalista-po prostu ch*jowo sie z tym czuje i jeszcze gorzej wyglądam i dlatego podejrzewam Gino.
Za jakis czas ide ejszcze raz na badanie USG/tamto robilem z 4 miesiace temu,jestem ciekaw czy moze teraz dr.cos zauwazy/
Czekam na opinie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1126 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18005
****a mam podobnie tyle że w dużo mniejszym stopniu.Jak jest chłoniej albo jestem na treningu to wszystko jest oki.A jak jest mi gorąco albo cos podobnego to troche sie robia wieksze.Fakt że mam troche klate osadloną ale wiem że to nie gino tylko lipo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Jeśli gino - tylko operacyjnie.
Jeśli lipo - przy zejściu bf (dosyć nisko) powinno zaniknąć.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
faktycznie nie wyglada to za ciekawie
skoro masz miec robione jeszcze jedne badania to radzil bym poczekac na ich wynik wtedy bendzie jasne
jesli to lipo to radze wziąsc sie za siebie i poleciec ostro z wagi napewno nie zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi to na lipo wyglada

totalna redukcje pociag i mysle ze zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 313 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11934
gregor spania nie masz:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a opilem sie red bulli i nie chce mi sie spac.
to moze sobie postow ponabijam

moze przy okazji komus pomoge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
mialem cos podobnego i zesc z gino jest trudno nawet bardz ozbacz do dzialu testy jak sobei z tym radzi niwxa on zszedl duzo z tluszczy nawet bardzo i miesnie tez sporo zlecialo i jednak lipo dalej wodac ( chyba ze to gino)
wiec trudno tego sie pozbyc calkowicie :/

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ostra redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
U niwixa już nie widać (95%),
ale on zbił wagę i bf bardzo ostro,
to fakt.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 315 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9837
miałem cos podobnego, zrobiłem ostra redukcje z 92kg do 85 na diecie cos podobnego do ckd i jest ok teraz nawet po cyklu deka prolo pierwszego w zyciu jest jeszcze lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2913
Ogólnie jest to dziwna sprawa bo na przykład:
*Dlaczego akurat brodawki tak bardzo się rozciągnęły,zapewne sami widzieliscie na plazy itp typowe grubaski i oni oprocz brzucha mieli duze cycki ale brodawki były ok(jak np.zawodnicy sumo)
*Czy tłuszcz moze nagromadzic się pod sutkami w ciagu np.3 miesiecy w takim stopniu,ze widoczne są zmiany?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie z tej beczki z dolu-hepatil

Następny temat

Metka... z czym na pocztek ??

WHEY premium