SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gimnastyka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5700

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heja wszystkim!

Jestem z Wrocławia i od roku trenuje akrobatyke sportową. Mówię wam jest świetnie! Niestety zajęcia mam tylko 2 razy w tygodniu. Jeśli ktoś z Was zna wrocławskie adresy gdzie mozna troche pocwiczyc gimnastyke, akrobatyke lub coś w tym stylu to błagam podajcie! Ja po prostu uwielbiam ćwiczyć (szczególnie na macie :)

Z góry dziekuje i pozdrawiam!
( a tak na marginesie to niesamowicie czułam sie jak 3 miesiace temu pierwszy raz docisnęłam szpagat! ;) Polecam gimnastyke i akrobatyke! super zajęcie!

podpis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Wszyscy sie z Toba zgadzamy )
Zaloz sobie profil

Andriej mam wlasnie budowe typowej gimnastyczki, ale artystycznej. Jestem gietka, jakbym nie miala kregoslupa (to wrodzone, choc dlugo to dopracowywalam), jednak troche masy (miesniowej) tez bym mi sie tu i tam przydalo.

Pozdrowienia,
Prince$$



Zmieniony przez - Prince$$ w dniu 01-06-03 09:46:51

Zmieniony przez - Prince$$ w dniu 01-06-03 09:47:09

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44823
sorry ze dlugo mnie nie bylo, mam teraz sesje kurde same egzaminy-cierpio na tym moje treningi:(((
Mysle ze wkrotce pogadamy.
A co do twojej wczesniejszej wypowiedzi )))))))))))

radek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Zaloz sobie profil ;)) Ja jeszcze nie wiem, co to znaczy byc studentka. Jutro jade sskladac papiery na uczelnie.

Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Heja wszystkim!

Wcześniej napisałam, że trenuje akrobatyke i to oczywiście prawda :) ale mam problem. Zajęcia mam dwa razy w tygodniu a chodzic moge tylko raz bo mam inne zajęcia akurat w tym dniu i o tej godzinie. Tam gdzie trenuje to nie jest żaden profesjonalny klub z zawodnikami. Są tam same początkujące osoby. Ja chodzę na zajęcia z 8 latkami :) Zastanawiam sie czy mogłabym chodzic na akrobatyke lub gimnastyke do jakiegos klubu gdzie treningi byłyby częściej. Czy wogóle ktoś by mnie przyjął w tym wieku (14 lat) i z takimi umiejętnosciami (ćwicze dopiero od roku)?

podpis?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak sobie tu wszedłem a tu Prince$$. )

Pozdrawiam w szczególności $$

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
A to niespodzianka, prawda ?!?! )))))))))

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawda prawda Księżniczko :)

Tym bardziej że Nasze Forum ostatnimi czasy było strasznie niedostępne :(
Ale już jest OK :)


Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
Tez to zauwazylam. Mam nadzieje, ze te problemy z laczeniem juz na zawsze sie skonczyly. Ale czasu nie marnowalam i porzadnie sie uczylam ;)) A egzaminy tuz, tuz ... Brr

Pozdrowienia,
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to życzę powodzenia na egzaminach.

Zdaj wszystko co masz zdać i jeszcze więcej.

Pozdrawiam.

Tomek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najlepsze rowery górskie !

Następny temat

windsurfing

WHEY premium