SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie się podziały tamte siłownie?

temat działu:

Ustawki treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1319
Hej,
podejrzewam, że nie jestem pierwszą osobą poruszającą ten temat, ale z uwagi na covidowe szaleństwa warto go poruszyć.
Zacznę od tego, że nie jestem zapalonym fitnesiakiem i nie jestem na bieżąco, dlatego będę wdzięczny za info. Czy w Warszawie można jeszcze spotkać zwykłe, osiedlowe siłownie. Nie związane z żadną siecią, od takie mordownie:) Wiem, że w mniejszych miastach zdarzają się "siłowienki" nie zrzeszone w żadną sieć. A w Warszawie? Same sieci fitness i crosowe boxy. Mam rację? Jeśli są takie, będę wdzięczny za informacje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
podaj lepiej o jaką dzielnice Ci chodzi jakiś okręg zawęź, bo całej warszawy chyba na trening nie będziesz przejeżdżał, na bemowie jest apaluz, nie jest to sieciówka, jest też KS Michael,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14679 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Nie wiem jak w Warszawie, ale mieszkam w Krk i też mi się tak wydawało, że same sieciówki. Ale jak trzeba było poszukać miejsca do treningu, które jeszcze funkcjonuje, to okazuje się, że tych osiedlówek jest trochę

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33168 Napisanych postów 23242 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278233
Ja mieszkam w takim mieście gdzie nie ma żadnej sieciówki ale jest sporo małych fajnych silowni z klimatem i na ten moment wszystkie ogłaszaja otwarcie na now0 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 25 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1319
anubis84
podaj lepiej o jaką dzielnice Ci chodzi jakiś okręg zawęź, bo całej warszawy chyba na trening nie będziesz przejeżdżał, na bemowie jest apaluz, nie jest to sieciówka, jest też KS Michael,


Konkretnie o Włochy, Ochota też może być? Czy Champion, gdzie trenowali WK funkcjonuje jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2985 Napisanych postów 1004 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13161
Jest sporo osiedlowych klubów, aktualnie nawet karty benefit działają. Sieciowki zamkniete bo tarcze biorą, mało która próbowała walczyć".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80262
Bedę wdzięczny za jakiś namiar na taki klubik w okolicy Fortu Bema - już nawet się zastanawiam czy nie kupić sprzętu do mieszkania - tylko wtedy fajnie by było chociaż ze dwie osoby znaleźć które by też na nim ćwiczyły, żeby troche koszty rozłożyć

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Usunięty przez georgu za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9
W Lublinie też osiedlówek dużo zostało zamkniętych – w tym najlepszy na świecie Dragon. :/ Ale niektóre z tych ładnych obiektów wykupione zostały przez prywatnych inwestorów, dzięki czemu nie jest aż tak najgorzej. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2985 Napisanych postów 1004 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13161
Może jak wszystko wróci do normalności to coś się pootwiera, ale siwciowki to ostra konkurencja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 202 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1790
Jeszcze Pamiętam Stokera na Winogradach w Poznaniu i ściankę z plakatami kulturystów Ronnie, Arnold, piękna sprawa i samo żelastwo, zero gumowych j**adeł :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ustawka treningowa RealProgress na targach FIWE !

Następny temat

XVII Ustawka Treningowa Super Fajnych Dzików W OŚWIĘCIMIU

WHEY premium