SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie kupic plan i diete.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Witam gdzie moge kupic dobry plan i diete do 150 zl na msc.Osoba musi sie znac na rzeczy itd wiecie o co chodzi.


Zmieniony przez - Baystert w dniu 2019-06-26 11:44:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Pisz do moderatorów forum. Jednak nie sądzę żeby ktoś miał tak tanie usługi jeżeli chodzi o dietę i konsultacje przez miesiąc. Ewentualnie zapraszam na potreningu.pl

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 310 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8955
Moge dac wiecej nwm 200-250.
Chodzi o to zeby rozpisac diete i plan.
I z 2 razy na msc popisac z tym trenerem i sprawdzac co sie dzieje itd. A wiesz jakie sa ceny takieho czegos ? Od ilu +/-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6275 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Tak jak piszesz. 200-250zl to standard. Pisz do moderatorów/doradców i podpytaj co oferują.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33147 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Tanio to będziesz miał masowo typu kopiuj wklej , chcąc mieć indywidualne podejście + nielimitowane konsultacje w miesiącu i dobre prowadzenie to 200-250 i więcej .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
j/w ceny się zaczynają od 200-250 jeśli chesz być prowadzony, zadawac pytania itp

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
Generalnie ostatnio z tego co obserwuję, to nawet Ci bardziej popularni, a jednocześnie ogarnięci uginają się pod presją konkurencji i obniżają ceny. Moim zdaniem jest to złe, ale niestety takie czasy, że więcej trenerów/dietetyków niż trenujących.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33147 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
Koniu151
Generalnie ostatnio z tego co obserwuję, to nawet Ci bardziej popularni, a jednocześnie ogarnięci uginają się pod presją konkurencji i obniżają ceny. Moim zdaniem jest to złe, ale niestety takie czasy, że więcej trenerów/dietetyków niż trenujących.
Bow kazdy teraz chce szybko tanio i byle jak . Klient się cieszy że ma tanio ale nie wie że jest traktowany jak produkt taśmowy i wcina diety kopiowane a nie dobierane indywidualnie . No ale co zrobić - takie czasy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 126
Podpinam się pod temat
Pierwszy raz kupiłem dietę, bez zastanowienia, jak bułki w sklepie i też takie bzdury dostałem, naście stron, posiłek po posiłku z przepisami - od razu do kosza i tylko zły byłem na siebie

za drugim razem byłem już ostrożniejszy
dietetyczka z siłowni usiadła ze mną, zadała kilka pytań, wytypowaliśmy produkty, które moge jeść, moje "potrzeby energetyczne" i zaznaczyłem jej konkretnie, że nie interesują mnie dania, które trzeba przygotowywać. mogę jeść miesiącami suchą piers kurczaka, surowe brokuły, ryż, jedzenie jałowe i bez smaku byle tylko spełniało swoją funkcję i nie wymagało ode mnie czasu na przygotowania(więcej niż minimalny wymagany - potnij, ugotuj, wymieszaj)
dodatkowo poprosiłem o uwzględnieniem suplementów które mam już kupione.
uśmiechnęła się, przytaknęła i powiedziała że potrzebuje kliku dni na to by dostosować się do moich wymagań. ostatecznie skończyło się na 11 dniach...

w rezultacie dostałem praktycznie to samo co za pierwszym razem. kazdy posiłek inny... kurczak na słodko, kurczak na kwaśno, z rodzynkami, z orzechami... z adnotacją że na przygotowanie tego dania mam sobie zarezerwować od 30 do 45 minut...

myślałem żeby ją zmieszać z błotem ale była na prawdę bardzo ładna więc po prostu odpuściłem

poszukuję diety dostosowanej do mojego trybu życia i upodobań kulinarnych i czasowych, z podziałem na białko, węglowodany i tłuszcze, prostych w przygotowaniu lub niewymagających przygotowania

jeśli ktoś chce się czegoś takiego podjąć to zapraszam do kontaktu, potrzebuję dietę i trening, wiecej info na priv




Zmieniony przez - Ryoni w dniu 2019-06-27 08:51:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33147 Napisanych postów 23219 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278173
@up - dlaczego chcialeś zmieszać dietetyczke z błotem ze rozpisała ci to samo tylko w innych odmianach ? Skoro sam zaznaczyłeś że ma byc mega prosto i to samo byle tylko spełniało oczekiwania i podział makro . Nie rozumiem ;/
Dieta tez nie polega na tym żeby jesć tylko kure brokuł , ryż i popijac oliwe - musza być jakieś urozmaicenia ( minimalne bo minimalne ) ale muszą być .

Prostota to masz typu
Sniadania owsianka z orzechami i owocami + odzywka na podbcie bialka

Lub omlet owsiany Lub jajecznica z pieczywem

Obiad - ryż + kura + warzywa + źródło tłuszczu

drugi obiad , Kasza + np łopatka , szynka , udko + warzywa ( na jakimś źródle tłuszczu )

Kolacja np makrela z pieczywem

Lub koktajl ( jogurt + banan + twaróg + orzechy )

Prościej się nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 7 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 126
urozmaicenia mi nie przeszkadzają ale wartościowy posiłek nie musi byś skomplikowany

kilkukrotnie zaznaczałem jej że potrzebuję dietę prostą w obsłudze a dostałem ctrl c ctrl v tego co leci dla wszystkich

to co napisałeś powyżej jest dobrym początkiem, do tego dochodzi odpowiedni podział na białka/węgle/tłuszcze z odpowiednim stosunkiem do masy ciała i założonego celu i jest bomba

jak ktoś obiecuje mi indywidualne podejście, bierze pieniądze z góry, następnie unika mnie przez 10 dni a na samym końcu daje mi wyraźnie to czego zaznaczałem żeby unikać to mam prawo być tym rozczarowany

nie po to zwracam się do kogoś o pomoc, zlecam wykonanie zadania by być dymanym bo ktoś dał mi kilka kartek z smakowitymi daniami bo wydaje mu się że jestem taki jak wszyscy inni i to samo musi na mnie działać
sory ale płacenie za takie rzeczy

jak będziesz kupował samochód i wybierzesz sobie niebieski i za niego zapłacisz a przy odbiorze będą ci wydawać zielony to nie będziesz widział w tym problemu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalcz tluszczu

Następny temat

MASA CZY REDUKCJA CZY REKOMPOZYCJA?

WHEY premium