SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

GdZiE na wakacje

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 551 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60411
polecam Łebe

od żuru chłop jak z muru :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 68380
Darłówko

'NieMamyFortec,krajNaszNaWszystkieStronyOtwarty
NieMożeByćInaczejZasłoniony,TylkoPiersiamiObywatelow!'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5597
Polecam Karwie
Co roku tam smigam i jest kozak

pzdr zią

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37885
mic-ek a jak jest z plażą w Grzybowie?? Kolega kilka postów wyżej napisałe że kamienista, ja głowę bym dał sobie uciać,że na zdjęciach była piaszczysta ale....wiadomo reklapa. Cudów się nie spodziewam. Jadę z żoną i dzieckiem więc "atrakcje" wykluczone. Ważne byleby było gdzie zjeść i poleżeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5870
moja dziewczyna ma domek w grzybowie, z tego co mowila to mozna w spokoju wypoczac ale jak zauwazyles nie ma tam zbytnio duzych atrakcji:)

a moze wie ktos jak jest w dziwnowku? bo ostatnio z chlopakami znalezlismy dobra oferte na domek letniskowy , ale wlasnie jak tam z atrakcjami czy jest sie gdzie pobawic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7170
Sławoszyno k/Karwii cisza spokój mozna zregenerować sły przed cięzkimi treningami / Fajnie sie tam biega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1078 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14535
JKG_NH z tego co pamiętam to nie była kamienista. normalna plaża, piasek. W razie jak byś chciał mam niezależne fotki

Pozdrawiam MIC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 424 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 37885
to mi wystarczy...:)na wielkie atrakcje nie licze,zresztą do Kołobrzegu niedaleko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 12202 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 152586
Bruksela Polecam

Podaj że piwo mie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Jastrzębia Góra/Rozewie.
Ja do roboty chyba ide jak załatwie

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SIŁKA SAMORÓBKA!!! ;]

Następny temat

własna siłownia

WHEY premium